Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Munka-család?

Mit tanácsoltok? Munka-család?

Figyelt kérdés
Kaptam egy állásajánlatot, ahol a betanítás időszaka vidéken történne, ami nem ingázható. A kislányom 5 éves lesz májusban egyedül nevelem, a szüleim segítenek mindenben. A későbbi munkavégzés Pesten történne, és a fizetés nagyon jó. Ti mit tennétek a helyemben? Kérlek szépen adjatok tanácsot, mert fogalmam sincs, hogy döntsek.
2012. jan. 25. 15:25
 1/7 anonim válasza:
Pesten is laksz? Mennyi a betanítási idő? Milyen a lányoddal a kapcsolatod? Mérlegelni kell a körülményeket. Ha úgy érzed meg tudod oldani vállald el. Nekem nem menne én nem bírnám ki a lányom nélkül, de van mikor áldozatokát kell hozni. Mai világban nagy szükség van a jól fizető munkára és nem maradsz ott örökké. Ha meg mégsem működik haza mész.
2012. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És te amúgy Pesten laksz?


Mert ha igen, akkor én a helyedben megtanulnám a szakmát és utána pedig dolgoznék otthon és a kislányommal is lehetnék és lenne egy biztos állásom. :)

2012. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, én Pesten lakom és Dunaújvárosban van a betanítás, ami 2-3 hónap, ugye attól függ, hogy miylen hamar sajátítom el a dolgokat. a lányommal nagyon jó a kapcsolatom, de sajnos azt nagyon nehezen viselte, amikor a férjemmel szétmentünk, és nem szeretném még inkább tönkretenni a lelkivilágát, mert ugye hiába vannak itt az anyuék és látják el tökéletesen a lányomat, azért az mégsem ugyanaz, ha este itthon vagyok, már az is valami...

A másik oldal az a rohadt pénz, most 130-140000 ft a fizetésem, itt pont a duplája lenne, és mivel anyagi értelemben én többnyire csak magamra számíthatok ezért nem mindegy....

2012. jan. 25. 17:10
 4/7 anonim válasza:
Hát, te fogsz dönteni úgy is, ha biztos meló és utána jobb helyzetbe kerültök akkor vágj bele. Lányoddal minden nap 2 x beszélsz az talán megnyugtató nem ugyanaz mint mikor szétmentetek az apjával. Ez most más szitu. Első voltam.
2012. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vállald el, főleg, mivel egyedül vagy a lányoddal. Igaza van az elsőnek, tudjátok tartani a kapcsolatot, tudtok beszélgetni... Utána viszont újra együtt lesztek, de te több pénzt vihetsz haza.

Amúgy hány éves a lányod? Iskolás korú vagy kisebb?

2012. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 éves lesz májusban....és eddig még nem voltunk távol egymástól max. egy fél napot.Attól félek, hogy úgy fogja megélni, hogy itthagytam, és nem szeretnék még nagyobb lelki törést okozni neki...
2012. jan. 26. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor még nem iskolás. :) Nem tudod kikérni az oviból és magaddal vinni erre az időre? Nem lenne senki, aki ott Dunaújvárosba tudna veled menni, hogy vigyázzon rá addig is? Vagy túl naiv vagyok? És akkor nem is kéne elválnotok.


Engem anno kikértek a szüleim oviból, hogy hosszabb időre meg tudjuk látogatni a nagymamámat télen.

2012. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!