Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék nyáron munkát...

Szeretnék nyáron munkát vállalni a szigeten. Van esélyem? Hol tudok jelentkezni, és milyen munkákra?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, rendelkezem egy középfokú angol, és egy középfokú német nyelvvizsgával, jogosítvánnyal, stabil számítógépismerettel. Lány vagyok, korábban dolgoztam információsként (ezt nem tudom máshogy elmondani..), akkor magyar, német, angol segítséget adtam.. Dolgoztam Németországban is. Ezek mindegyike természetesen csak diákmunka volt, de most utolsó éves vagyok, és szeretném, ha az egyetemi költségeim egy részét tudnám vállalni, erre pedig a Sziget adhatná a legnagyobb segítséget, úgy tudom, ott jól lehet keresni a többi diákmunkához képest. Köszi minden választ! :)
2012. jan. 21. 12:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!