Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehetnék...

Szerintetek hogyan lehetnék nagyon jó COD, BF, MOHAA meg ilyenek játékos?

Figyelt kérdés

Minden vágyam, hogy lealázzam az osztálytársaimat online. Csakhát én nem vagyok kocka, fogalmam sincs hogyan kell ezekkel játszani. Gyakoroljak sokat? De nincs valami jó tanácsotok hogy kezdjek neki? Gránátot ne is használjak az elején? Vagy bújjak el? De akkor meg azt mondják, hogy "camper", ami táborozót jelent angolul, és már rúgtak is ki játékból emiatt. Szóval ez szerintem valami "fair-play", íratlan szabály lehet. Vagy az elején mozogjak lassan? De akkor könnyebb célpont vagyok, ráadásul mindenki fut. És még arra is kíváncsi vagyok, hogy idáig senki nem olvassa már el, szóval leírnék pár dolgot a 63-assal alakuló helyzetről. Amolyan időbélyegnek szánom ezt. Nagy kegyesen szán rám egy órát, állítólag, persze utánagondoltam a dolognak. Nem tudom, nem tudhatom hogy mi áll a dolog mögött, de tisztában vagyok az alternatívákkal, és tartok tőle, hogy nem feltétlenül őszinte, és baráti szándék. Az ő üzletében érteni kell az emberekhez, ez kétségtelen. Még akármilyen játék is lehet ebből. Sok hozzám hasonló van, aki kételkedik, és tájékozódni próbál. A vitánkat olvasva a bizonytalanok még inkább bizonytalanok lesznek, ez egyértelműen árt az "üzletnek". Ezzel a lépéssel egyszerűen el lett vágva a vitánk, csend lesz. Mindegy, hogy az én véleményem, okfejtésem milyen hatást vált ki az emberekből. Akár ellentétesen is hathat, de mindenképpen hátrányos ha túlsúlyban van az ellentábor.

Majd személyesen, majd megváltozik a véleményem. Kíváncsian várom. Egyszerűen nehezen hiszem el ezt a pálfordulást. De meglátjuk, és nem leszek meglepődve, ha az életben nem kerül elő többet a dolog, mint írtam, lehet ez volt a szándék.


2012. jan. 21. 10:40
 1/4 anonim válasza:

Először is keresd meg a hozzád illő kasztot. Ha szépen ülsz szívesen egy sarokban és vársz a tökéletes pillanatra, amikor 1 lövéssel megölsz valakit, akkor legyél sniper.

Ha inkább segítesz másokon legyél medic, ha van ilyen kaszt. remélem érted mire gondolok. Gyakorolj sokat, és próbáld meg kiismerni az ellenfél mozgását, taktikáját. A gránát nagyon hasznos lehet, de csak óvatosan, rosszul is járhatsz vele. A környezeti addotságokat mindig használd ki ,sok +-t ad.

A kérdés 2. felét nem értem, de gondolom nem az a fő kérdés.

2012. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz youtube-n gameplay videókat, amúgy pontosabban melyik játékokról van szó?
2012. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én régen battlefield 2-ben játszottam sokat singleplayerben, aztán kezdtem csak el COD-ozni, az elején persze gyakran megölnek, de gyakorlással sokkal jobban fog menni a játék.
2012. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hát codba a legjobb ha kezdő vagy akkor gépfegyverrel menj akár cod2,cod4 vagy mw2-rol van szo...és ha valaki hirtelen elédkerül akkor azonnal gugolj le vagy fekudj es lőjj vagy gugolj..minél kisebb célpont legyél...a mai napig eza taktikám


ha cod2-zöl vagy mw2 akkor a Search&Destroy játékmòddal kezd..rengeteget tanulhatsz másoktol...



ha pedig cod4 akkor promodlive jatemòd...


ha esetleg mw3 meglenne akkor a Kill Confirmed jatekmòdot ajanlom

2012. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!