Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » újra kiakarompróbálni a...

újra kiakarompróbálni a pelenkát de nem merek bemmeni boltkab és a szüleimnek sem merem elmondani. Mit tegyek? (13vagyok)

Figyelt kérdés
légyszíves ne hülyeséget írjatok!
2012. jan. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

bemész a tescóba vagy akárhova aztán veszel. mi olyan nehéz ebben? de ha már igy bennevagy akkor sz@rj a tenyeredbe elöször ennél betegebb ugysem leszel


FAKE

2012. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
neten is rendelhetsz pelust szívesen beszélgetek veled a témába né 25 éves fiu vagyok és veszek magamnak pelust
2012. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jólvan de mégis hogyan hogy ne tudják meg a szüleim?
2012. ápr. 6. 11:36
 4/6 anonim válasza:

Szia kipróbáltad a pelenkát

Használsz még

2018. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Gondolom már nem aktuális, de ha valaki ebben a cipőben jár akkor annak elmondom, hogy a boltban nem szólhatnak meg érte, mert a te magánügyed, hogy pelenkát veszel. Amúgy meg ha megkérdezi valaki, akkor azt mondod hogy a kishúgodnak/öcsédnek veszed, mert faterodék megkértek rá. Amúgy meg ha van kistesód, akkor kifigyelheted, hogy a szüleid hol tartják a pelenkát, és onnan kiszedsz egyet. Amúgymeg szerintem nem szégyen ez az egész, mert én is kipróbáltam ennyi idősen. De ennek már 3 éve. Remélem tudtam segíteni.

16/f

2019. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Amúgy a szüleidnek mi a veccőért kellett volna megtudnia
2019. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!