Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a mai Magyarország "7...

Mi a mai Magyarország "7 csodája"?

Figyelt kérdés
A világon nemrég megszavazták a legcsodálatosabb hét építményt. Szerintetek melyik a legszebb, legmeghökkentőbb, legimpozánsabb, vagy legnagyobb mérnöki teljesítményt jelentő hét építménye?
2007. júl. 31. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szavazatok alapján:

Parlament

Szegedi Dóm tér együttese

Mátyás templom a Halászbástyával

Egri érseki pincerendszer

Pannonhalmi apátság

Esztergomi bazilika

Lánchíd

2007. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
szerintem ez a 3:1 gyozelem egy igazi csoda
2007. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
De remélem, nem kell még egy ilyenre 50évet várni. Amúgy szerintem rengeteg szép hely van itthon, csak nagyon sokmindent nem is láttunk még, mert sokan nem is kíváncsiak rá, inkábbb elmennek külföldre.
2007. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
szerintem is nagyon sok szép hely van Magyarországon! én Szlovákiábol vagyok, de a párommal szinte minden honapban elmegyunk valamelyik városba, vagy akár kis hangulatos falucskába szétnézni. Sajnos sokan nem értékelik ezeket a helyeket!
2008. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
kihagytátok a négyes metrót
2008. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!