Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ki kell...

Lehetséges hogy ki kell fizetni? :|

Figyelt kérdés
Kicsit naív vagyok.. És felmentem egy ingyen smst küldő oldalra.Olvastam a kommenteket és mindenki írta,hogy nagyonjó ingyenes hamar megérkezik stb. És miután elküldtem az smst azt írta ki a gép,hogy ' az sms elküldve,a mobil telefon nyugtázza Önnek a kifizetést.' És felette volt hogy 4 euró.. Lehetséges hogy ki kell fizetni?..
2012. jan. 18. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy biztos: 4 euró egy sms-ért brutál sok,hacsak nem a világ másik végébe,mondjuk Argentínába vagy éppen Kenyába küldted...
2012. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy adtál-e meg bármi olyan adatot, ami alapján rád terhelhetik a költséget. Tehát hitelkártyaszámot, telefonszámot. Ha nem, akkor fizikai képtelenség, hogy ki kelljen fizetned. Ha igen, akkor megszívtad.
2012. jan. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!