Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem linkelni...

Valaki tud nekem linkelni videót a spanyolországi halál völgyről?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam egy videót, azt hiszem spanyol címe volt, de már nem találom. Valaki segítene nekem megkeresni?

2012. jan. 18. 16:43
 1/5 M_M válasza:

A halál völgye Kaliforniában van. [link]


Szerintem amire te gondolsz az az "elesettek völgye", mert az tényleg spanyoloknál van, Madridtól nem messze. Spanyolul: valle de los caídos


itt egy videó, de van rengeteg: http://www.youtube.com/watch?v=Y--r17RpjJk&feature=related

2012. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem erre gondoltam. :( Nem is vagyok benne biztos, hogy így hívják, csak egy lájkolós oldal egyik bejegyzése alatt láttam egy kommentbe, ahol egy srác így emlegette és belinkelt egy videót. Egy lezárt rész egy nagy hegységben, ahova elvileg nem szabadna bemenni, de bátor turisták odamennek és ezt levideózzák. Azért köszönöm. :)
2012. jan. 20. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami Camino az is, keress rá youtube-on.
2012. jan. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott: Camino del Rey.
2012. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült megtalálnom. :)
2012. jan. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!