Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mik azok a dolgok,...

Szerintetek mik azok a dolgok, amiket mindenkinek tudnia kéne?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és szeretnék kicsit műveltebb lenni. Elég butának érzem magam. Az iskolában nem túl fontos dolgokat tanulunk és nagyon részletesen. Szóval azt szeretném kérni, hogy mondjatok olyan dolgokat, amiket minden embernek tudnia kellene!


pl.: 2. világháború? (arról semmit sem tudok)



Köszi!


2012. jan. 18. 13:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek személyek,események vagy bármi. Kémia/fizika/matematika/földrajz/stb... témakörökben is.
2012. jan. 18. 13:57
 2/6 anonim ***** válasza:
vannak olyan enciklopédiák, amikben témakörök vannak, és azon belül is fejezetek. azok szerintem nagyon jók
2012. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Az általános iskolában az általános múveltség alapjait tantják. Ha majd továbbtanulsz, akkor lesz majd részletesebb a tananyag.
2012. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
nos mivel lány vagy ezért lassan megtanulhatod a főzés alapjait. Sajna a fiatal lányok többsége nem tud főzni. Ezt suliban nem nagyon oktatják kivéve ha szakács leszel. Amúgy pedig nagyobb lexikonokból netről bármit megtudhatsz bármilyen témakörben. Olvass sokat és ez a titka.
2012. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt mindet megtanulom, amit az iskolában tanítanak... Csak valahogy kevésnek érzem.

A főzés pedig jó ötlet! Már én is neki akartam kezdeni :)

2012. jan. 18. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk az ehető vadnövények, hogyan maradjunk életben az erdőben Magyarországon? A gyógynövények és hatásai, az állatok és fák.

A különböző fontos vallások.

2012. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!