Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a rossz a Kommunizmusban?

Mi a rossz a Kommunizmusban?

Figyelt kérdés
Sokat hallom a Ns-ektől,meg jobboldaliaktól (egyik pártját sem fogom) hogy ilyen szar a Kommunista olyan szar a kommunista meg ilyenek.De mi a rossz a kommunizmusban ? Hol olvashatok a Kommunizmusról ?
2012. jan. 17. 17:35
 1/3 Mirk ***** válasza:

Látogass el Észak-Koreába.

Nem hallottad a híreket? Aki nem zokogott a "kedves vezető" temetésén az repült munkatáborba.

Kb ennyi...

2012. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kommunizmusban az a szar, hogy totalitárius rendszer, ahol a kommunista párt határozza meg mindenkinek, hogy mi a jó és mi a rossz, és ha attól eltérne valaki, az veszélyeztetné a rendszert, így azonnal át kéne nevelni, ki kellene emelni. Ez elviselhetetlen egy gondolkodó embernek.

Amúgy én tudnék élni egy anarchokommunista csoportban.

Az egyetlen igazi, emberhez méltó rendszer az anarchizmus. Persze mindenki fújogni fog, mert fingjuk sincs, mi az.

2012. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A kommunizmusban pontosan az a rohadt nagy csapda, hogy mindenki azt gondolja, hogy arról szól, hogy "osszuk el a vagyont". Ez csupán a felszín. Igazából az egész nem más mint a vagyon koncentrálása és annak elszívása. Én megértem ha valaki kommunista, mert a mostani pénzrendszer valóban egy élősködő parazita. És egy ilyen eszme egy halovány reménysugár a nincsteleneknek.


Igazából, a kommunizmust nyugati tőkések pénzelték.

Azért, hogy a cárt kipenderítsék Oroszországból.

Üssétek be a youtube-ra azt, hogy "History of Money: The Money Masters". Ez mindenről lerántja a leplet. Ez után a film után egészen máshogy fogod látni majd a történelmet.

2012. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!