Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
1 hete történt, hogy a barátnőmet védtem meg a szomszédjuktól aki két alkoholista. Az egyikük molesztálta én éppen a szobában voltam mikor ő kint teregetett arra lettem figyelmes, hogy erőteljesen kiabálni kezdett az egyikükkel én pedig kirohantam majd mindkettőt lelöktem a lépcsőn. Komolyabb sérülést nem okoztam nekik. Viszont feljelentettek a rendőrségen. 2 hét múlva tárgyalás. Büntetlen előéletű vagyok. De abban az esetben ezt láttam helyesnek. :S
2012. jan. 17. 07:53
 1/2 anonim válasza:
Remélem semmilyen büntetést nem kapsz inkább dicséret illet .Ha nincs sérülés és bizonyitjátok az igazatokat öket marasztaják majd el
2012. jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak támogatni tudlak. Jól tetted. Nem hiszem, hogy komoly büntetést kapnál. Egyeztess az ügyvédeddel. Legközelebb is védd meg a lányt bárki is bántja!
2012. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!