Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni vámpírrá...

Valaki tud segíteni vámpírrá válni?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki olyan aki már az! Ha úgy gondolod nyugodtan írj e-mail t vagy privát üzenetet, de ha nem gond akkor csak ide írd válaszod!!

(Komolyan kérdezem) Hülye, vicces kedvünkben lévő negatív kritikákkal élő személyek kérem kíméljenek! Előre is köszi!


2012. jan. 16. 22:43
 1/6 Darkkingdom ***** válasza:
Mondtad hogy az írjon,aki érdemeset ír... de nem tudom felfogni... ilyen létezik?mert ezt a mai világban hogy csinálják?harapás vagy nem alszol este csak nappal,vagy ez most hogy van?
2012. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. Nem fog menni, mert vámpírok csak elmebetegek fejében és mesékben léteznek.
2012. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Darkkingdom ***** válasza:
Hallod én kajak nem akarok az lenni,mert nevetségesnek tartom meg egyszerűen full gáz dolognak,de gondoltam kihúzom belőle milyen illúzióban él!mert nem tudtam felfogni hogyha ez komoly akkor ekkora állatok léteznek...
2012. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ha azzá szeretnél válni akkor

talán segíthetek neked!de csak

talán!

2012. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mért akarsz vámpír lenni?

Meghalt valakid?

Reménytelen az életed?

Vagy csak unatkozol,mert ha igen akkor nem komolyak a szándékaid szerintem.

2013. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jorge Lorenzo válasza:

Hát Barátom! Én elmondom neked pár dolgot! De előtte kérdezek?


Hány éves vagy?

Hány vámpíros filmet láttál?

Minek akarsz te vámpír lenni?

Az Alkonyat a kedvenc filmed?


Na indítok az alkonyattól! Ha te annak a összekókányolt tini film alapján akarsz vámpír lenni akkor barátom lószart se tudsz a vámpírokról meg a történetükről!


Kicsit olvass utánna a dolgoknak( ne internetről) hanem könyvtárak , esetleg Erdély környékén Vlaad Herceg ( dracula) történetéről kérdezősködj, esetleg olvass róla! Egyébként a mende-mondák szerint ő se volt vámpír csak egy elmebeteg büdös román! De én utánna jártam ennek Erdélyben, szabadválasztású témám volt tavaly az egyetemen, és én elmentem erdélybe ( rokonokhoz) és ott kérdezősködtem , kirándultam( ahová épp mentem ott is kérdezősködtem) és volt egy idős bácsi akinek egy leszármazotja egy helyettes udvarosa volt Vlaad Hercegnek, és elvileg MONDOM elvileg, talált az ük öreg egy olyan írást amin ez állt "Sângele vieții care se deschide" AZAZ a vér amely az élet nyitja! Ez az írás az ük bácsi után az egész családot végig járta, teljesen addig a bácsiig akivel én beszéltem, fogtam is a kezembe az iratot!!! De 1 szó mint 100! Én nem állítom hogy ez igaz, arra jó volt hogy egyetemen kapjak rá egy jelöst :D de ki mit hisz! Igazság lehet benne, de ha engem kérdezel MA már nincsenek vámpírok, akkoriban lehet voltak , lehet nem, ezt már biztos forrásból sose fogod megtudni! Menj el csajozni, bulizzál,basszál be stb stb, ne ilyeneken járjon az eszed mert ha tényleg lenne rá mód hogy átváltozz hidd el nem tetszene! ÜDV

2016. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!