Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvesztettem az agysejtjeim...

Elvesztettem az agysejtjeim egy ivás során . Hogy tudom visszaszerezni őket?

Figyelt kérdés
Szóval ... a haverjaimmal elmentünk inni az egyik este ... és eléggé berúgtunk négykézláb mászkáltam az utcán, meg körbehánytam a várost ... és eléggé másnapos is voltam, ekkor tűnt fel először,hogy olyan más minden ... fájt a fejem is nagyon és még akkor is hánytam ... És rá egy héttel ... amikor az iskolában feleltetni akartak nem igazán tudtam válaszolni a kérdésekre ... fogalmam sem volt,hogy miről lehet szó... és azon gondolkoztam ,hogy nem történhet-e olyan (mivel azt mondták egyszer ,hogy az alkohol öli az agysejteket),hogy az agysejtjeimet kihánytam ... végülis a fejem is fájt másnak nagyon... szerintem akkor szakadtak le amit utána ki is hánytam ... :/ És szeretném azokat az agysejteket visszaszerezni ... nektek volt már ilyen? És ha igen akkor visszatudtátok őket szerezni valahogy? Mert nekem nagyon kellenének ... a tananyag azt a részét se fogom tudni anélkül :/ Kérlek segítsetek ... mindent bevállalok csak mondjatok valamit :/
2012. jan. 16. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\.

2012. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van. Az A) megoldás, ha eljátszod ugyanazt, mint azon az éjjelen. Ugyanazokat a piákat megiszod, ugyanolyan sorrendben és mennyiségben. Majd ugyanazon az útvonalon végigmászol négykézláb, mint múltkor, és szintén kihánysz mindent, ami csak ki akar jönni. Ez abban az esetben fog működni, ha az idesejtjeidet nem hánytad ki, hanem csak blokkolódtak a sokkhatás miatt, amit a történtek váltottak ki. Ha megismétled az egészet ugyanúgy, ahogy történt, akkor valószínűleg megszűnik a blokkoltság.


A B) verzió, hogy valóban kihánytad őket. Itt jön az undorító rész. Vissza kell menned, és meg kell keresned a hányás nyomokat, amiket magad után hagytál. Ha marad még belőle valami, akkor azt fel kell nyalnod, ezzel visszaszerezve az idegsejtjeid egy részét. Ha szerencsét van, elegendőt össze tudsz nyalni a földről, és egy idő után elkezdenek osztódni, míg el nem érik eredeti számokat. A rossz hír viszont, hogy ezután soha többet nem szabad innod, különben végleg elveszíted a józan eszedet.

2012. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Légy szíves normális válaszokat írjatok már ...
2012. jan. 16. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsit viccesen fogalmaztál, azért jöttek ilyen válaszok. De nyugodj meg, nem történt semmi baj. Az alkohol fogyasztása, főleg ilyen mértékben, tényleg károsítja az agysejteket, és azok egy idő után nem is termelődnek, azt hiszem 27 éves kor után, de ez nem biztos, meg mindegy is. Amikor én ittam, tapasztaltam már én is ezt, hogy butábbnak éreztem magam, egy ilyen utcánmászós "buli" után. Szóval nincs semmi gond, de ebből akár tanulhatnál is. Nem tudom hány éves vagy. Nekem 20 éves korom körül jött el, hogy meguntam az ilyen bulikat, megutáltam az alkoholt. Sok értelme nincs.
2012. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

s én azt hittem, az egyedüli vagyok:))

egyszer én is kihánytam a maradék eszemet is...de azóta regenerálódott a szervezetem és mind csak jó jegyeket kapok( vagy nem) + rájöttem, hogy az nem érdekes, ha rajtad röhögnek hogy mekkora lábtörlő voltál...inkább fordítva:D

na és hogy valami hasznosat is írjak( habár lehet tévedek): szedjél lecitint vagy ginko bilobát vagy esetleg menj el egy patikushoz és kérdezd meg tőle.ja meg ne hánnyál többet.

2012. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
annyira sajnálom a választ, de nem bírom abbahagyni a röhögést!!!!! Kihánytad az agysejteidet XD. Mond már hogy néztek ki XD . De még a tetején visszaszerezni pont ugyan azokat XD. Mond pontosan hogy gondoltad a visszaszerzést XD . Ha létezne ilyen szer már rég nem itt tartana a világ mint most!!!!!
2012. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 taj getosz válasza:
Szerintem keresd meg a rókát és edd meg! pROBLÉMA MEGOLDVA:d
2013. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Elmondom neked a jól bevált módszert.....

1.Menj haza

2. Állj a tükör elé

3. Adj magadnak két jó nagy pofont

4. Gondolkodj el, hogy is kérdezhettél ekkora marhaságot és miért vársz értelmetlen kérdésre normális választ


A fejed nem azért fájt mert kihánytad az agysejteid, hanem mert a vérrendszerbe túl sok alkohol került, ami normális esetben (és persze a szar pia hatására) fejfájást, hányingert illetve rossz közérzetet vált ki. A szervezet a nagy mennyiségű alkoholt méregnek fogadja be ezért védekezik ilyen úton.

Nem hánytad ki az agysejtedet. Ha a leckéket akarod tudni akkor csapd le a segged és tanulj s ne vedelj, mint egy állat.

Elég normális ez a válasz?

2014. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sírok...
2014. máj. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!