Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek butaság, amit...

Szerintetek butaság, amit szeretnék csinálni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy olyan termékeket használni, amik nem lettek állatokon tesztelve. 13 éves vagyok, ez szerintem nem akadályoz meg ebben. : ) Tesco ÁLTAL KÉSZÍTETT, nem forgalmazott, hanem készített termékek, tényleg nem lettek állatokon tesztelve?
2012. jan. 16. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésedet... Most azt kérdezed, butaság-e Tescos cuccokat használni, vagy azt, hogy a Tesco termékek nem lettek-e állatokon tesztelve?
2012. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a világ a hazugságra épül. Csak azt hidd el, amit látsz, csak az a tuti, amit a két kezeddel csinálsz.

Olvasd el ezt a képregényt:

[link]

Sok kérdésedre választ fog adni.

2012. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, tényleg hülyén fogalmaztam! :D Szóval, a Tesco által készített termékek, nem lettek állatokon tesztelve?
2012. jan. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!