Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Punks Not Red az nácipunk?

Punks Not Red az nácipunk?

Figyelt kérdés
Van az a Punks Not Red elv.Aminek az a lényege hogy kommunista ellenes Punkok akik 1et értenek a Nemzeti Szocializmussal.Na én is ilyen vagyok.De régebben 1 évvel ezelőtt még sajnos a Anarchista vonalat képviseltem így a kabátomnak a hátán van 1 nagy anarchia jel felvarró.Hogy tüntessem el ?
2012. jan. 16. 15:26
 1/2 anonim válasza:

Nem! Ez csak annyit jelent, hogy a hiedelmekkel ellentétben a punkok nagyon nem kommunisták! Vörös pedig azért mert a kommunizmusnak a színe a vörös gondolok itt a Vörös hadsereg, a szovjet zászló a kínai stb. Megjegyzésül még annyit, hogy te és a hozzád hasonlóak hoznak szégyent a punkra! Felénk nagyon útálják a náci 'punkokat'. És te hány éves vagy ha ekkora baromságokra adod fejed???

17/F NAZI PUNKS FUCK OFF!!!

2012. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Náci punk? Te mit szívtál? Adj belőle ide is...

Amúgy meg művelődj inkább, mielőtt ökörségeket kérdezel. A punk stílus (életvitel?) lényege a rendszerellenesség.. hogy lennének már kommunisták?

2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!