Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen? (bővebben...

Mit tegyek ez ellen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
158 cm vagyok és lassan 16 éves(lány), nagyon zavar hogy pici vagyok! Inkább fiúkkal barátkozom és ők meg annyira magasak hogy mellettük meg még rosszabb érzésem van a magasságom miatt. Nem akarok magassarkút hordani mert nem tudok benne rendesen járni és így is látom az utcán a sok csajt olyan rettenetesen járnak benne rossz nézni.. azt mondták hogy még fogok nőni de nem nagyon látom hogy így lenne. Az a baj hogy ilyen komplexusom lett ettől. Nem vagyok csúnya sőt azt mondják jól nézek ki, alakommal is minden rendben van de semmi önbizalmam nincs:( szerintetek mit tudnék tenni hogy jobban érezzem magam? szerintetek gáz ha valaki pici?
2012. jan. 15. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért volna baj?

Legfeljebb akkor, ha könnyebb átugrani, mint megkerülni, de nálad ez nem áll fenn.

Petite girl :P

2012. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dehogy gáz, szerintem épp az hogy előny :D

én is 16 éves lány vagyok és 154 cm. az elején engem is zavart, hogy mindenki túlnőtt rajtam, de már megbékéltem vele. a fiúknál is előny szerintem, általában ha valaki megkérdezi tőlük akkor az a válasz hogy a náluk alacsonyabb/pici lányokat szeretik.

ne legyen ez miatt rossz érzés benned, hidd el hogy senkit sem zavar! :D

2012. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nenya válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Nem kell mindenkinek égimeszelőnek lenni!

Csak vigyázz az öltözködéssel. Pl. mostanában nagy divat ez a térd fölé érő csizma. Szerintem 175 cm alatt szigorúan tilos!!!

Amúgy én is 165 cm vagyok. Nem is hordok ilyen csizmát. :)

2012. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!