Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék rájönni hogy ez...

Hogyan tudnék rájönni hogy ez a medál eredeti-e?

Figyelt kérdés
Nagymamámtól kaptak pár napja egy medált amiről nem tudom eldönteni hogy eredeti-e. A hátuljába nem vésve van, hanem kidomborodva ez: FL 4695. Ha tudtok segítsetek nekem mert egyedül nem boldogulok, és a neten sem találtam vajon mit jelenthet. Semmi más nem található rajta csak ez az írás. Köszönöm előre is a normális válaszokat!
2012. jan. 15. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Mármint hogy értve "eredeti"? Arra vagy kíváncsi, h igazi arany-e? Ha igen, akkor vidd el egy becsüshöz (bármelyik aranyfelvásárló boltocska megfelel), ott 2 perc alatt megnézik neked, ingyen.

De annyit te is megtehetsz otthon, h nagyítóval tüzetesebben megnézed a medál akasztórészét (amin átfűzöd a láncot), ott kell legyen a fémjel, esetleg finomságjel (3 jegyű szám). Én azonban a becsüst ajánlom.

2012. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!