Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kéne nekem egy bőrdzseki de...

Kéne nekem egy bőrdzseki de nincs pénzem. S?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kéne nekem egy bőrdzseki.Motoros bőrdzseki.30 000ft.Na de erre nincs pénzem mert még a szüleimnél lakok.És nicns saját keresetem.Arra gondoltam hogy bemennék a belvárosba és kéregetnék,üvegeznék egy kis potya pénzért.Milyen szöveggel kéregessek ?
2012. jan. 13. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is: A kéregetést büntetik. Tisztában vagy azzal, hogy azok, akik kéregetnek a megélhetésért és nem egy kabátért teszik? Mi lenne, ha elremegnél dolgozni?

Ha mindenáron ingyen akarsz élni, kéregess a szüleidtől, akik így neveltek!

2012. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17/f vagyok.És nem így neveltek.Egyszerűen kell egy Bőrdzseki.És a kéregetést csak akkor bünteti khogy ha erőszakosan történik a kéregetés.
2012. jan. 13. 19:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Hova menjek dolgozni ??? Errefelé nicns munka lehetőség
2012. jan. 13. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocs, azt hittem, idősebb vagy, mivel azt írtad,hogy "még a szüleimnél lakok". Gondolom ilyen korban természetes, hogy velük laksz.


Vállalj diákmunkát, kérj a szüleidtől, nézz használtat, mittudomén, de ne kéregess. Akárhogy kéregetsz, büntetik. De egyébként is gusztustalan lenne. 17 évesen egy kabátért kéregetni? Normális vagy?


Gondolkozz, kisfiam :)

2012. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hogy nincs ott munka?
2012. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az elvem az hogy "Pénzért bármit"

És képes vagyok kéregetni egy bőrkabátért.Van zsebpénzem de az nem elég.És sajnos arrol az álmomról is lemondhatok hogy külföldre utazzak.Mert nem tudok nyelvet tanulni.Egy mocksos bunkó f..kalap vagyok.Egy sza... darab

Egy Punk srác

2012. jan. 13. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:

szégyent hozol a punkokra (abban se vagyok biztos tudod e mi az a punk)

legyen már tartásod te szerencsétlen

spórolj a zsebpénzedből

nyírd ki anyád apád és amíg tanulsz jár az árvajárulék egy hónap alatt meglesz a dzseki ára

2012. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

17 évesen max szimpatizálsz a punk kultúrával. Tudom, én is átmentem ezen a korszakon.


Ha a pénzért bármit elvet vallod, akkor menj ki hajnalban a népligetbe és áruld a tested. Hamar lesz bőrkabát!

2012. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek valamit? Van motorod? Ha nincs, akkor miért érzed égető szükségét egy motoros bőrdzsekinek?
2012. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 unbreakable1 válasza:
Amúgy 30000 az életben nem kunyerálsz össze!
2012. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!