Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egyetemi könyvtárban...

Ha egyetemi könyvtárban tanultok és beviszitek a laptopot is, mennyi időre meritek/mernétek ott hagyni?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn szoktam könyvtárban tanulni, és nem tudom, félórára mondjuk ott merjem-e hagyni őrizetlenül a laptopomat és a többi cuccomat.

Azért egy könyvtárban csak nem lopnak, nem?


2012. jan. 12. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A temetőkben is lopnak, majd pont egy könyvtár lesz szent hely? Lehet, hogy én vagyok a rosszindulatú, de én nem hagynék ott egy tollat sem, ha kedves nekem.
2012. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább ne hagyd ott, bízd rá ismerősre/barátra/haverra..mert hiába könyvtár, azt hinné az ember, hogy oda normális emberek mennek be..

Nem tudom, hova jársz suliba, Szegeden TIKbe történtek lopások, ezért nem olyan régóta minden emeleti olvasóban van záras szekrény..oda tudod adni a könyvtárosnak, kapsz valami zálogféleséget és vigyáznak rá.

2012. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy ott hagyd őrizetlenül. Egyik ismerősöm már megjárta. Otthagyta amíg elment mosdóba, mire visszajött a laptop már sehol nem volt.
2012. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké, akkor úgy tűnik, ez a normális vélekedés.

Csak egyszer amikor bent tanultunk egy barátnőmmel, laptopom is ott volt, elmentünk kávézni, és észrevette rajtam, hogy nem szívesen hagyom ott a laptopot és nevetve kérdezte, hogy nem mered itt hagyni?!

és emiatt még én éreztem magam paranoiásnak.

no mindegy :)

2012. jan. 13. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!