Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nekem van egy légpuskám és...

Ha nekem van egy légpuskám és csinálok egy fotot hogy ep lövök vele es pll meg osztom a kepet face book on az ert buntetnek ill ha van légpuskam azert buntetnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 02:23
 1/4 A kérdező kommentje:

lovesnel celtablara valo lovest ertek

bocs az ekezetek miatt telorol irtam es valaszokat is kosz!

2012. jan. 12. 02:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy légpuskám,kimentem egy barátommal az erdőbe és csináltunk képeket vele és azt tettem fel,sőt még pisztolyos képek is lettek csinálva amik fel lettek téve iwiwre.

Szerintem ebből semmi gáz nincs mert tudtommal nem engedélyköteles a légpuska tartása ,És hogy te milyen képet teszel fel a facebookra az a te dolgod.Csak fegyveres képek miatt nem fog a rendőrség senkit megkeresni,meghát ezek is ilyenekkel nem foglalkoznak ,max ha egy levágott emberi fejet tartasz a véres szádban tuti kapnál érte egy egy kettő dicsérő szó(de ha látszik a képen ha igazi és valaki jelenti)

Amíg puskát tartasz a kezedben egy fényképen addig nem vagy gyanusítható semmivel sem,ergo büncselekmény nem történt.

Ja és óvatosan bánni a légpuskával!Mindig legyetek elővigyázatosak.hallottam már olyanról hogy üresen húzták fel és úgy löttek le véletlenül valakit mert az ólom benne maradt .Meg sokszor hallani olyat is hogy a szomszédba az egyik gyerek véletlenül kilőtte a másik szemét.

Szal a lényeg figyeljetek oda nagyon!

Üdv!

2012. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:
nem büntetnek érte,pózolhatsz gázpisztollyal is mint sokan teszik aztán beállítják igazi fegyvernek, na ez már felkeltheti a rendőrök figyelmét /már ha az a fajta gázos ami vagy élesből lett átalakítva vagy egy éles fegyvert utánoz/ de légpuska az semmi kép nem.
2012. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a vállaszokat
2012. jan. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!