Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha esetleg unatkoztok, kezdjét...

Ha esetleg unatkoztok, kezdjétek el olvasni az online naplómat! Nagyon kezdő vagyok és holnap is írok bejegyzést! Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 10. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
uncsi, gyerekes nyafogás. nem dobódtam fel tőle
2012. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan mint akárki más naplója.

Bár mondjuk Anna Frank is csak egy naplót írt csak neki picit satnyább volt az élete mint Neked ,és neki komoly gondjai voltak.

Jó megértem ha egy életet kell Pesten hagynod ,de később még visszajöhetsz.Én is Pesti fiú voltam aztán vidékre költöztünk.nem tagadom volt honvágyam is de sokkal jobb vidéken ,viszont Pestre jártam mindig is dolgozni,bulizni.Ott valahogy otthoniasabban élek.Volt mikor nőnél aludtam Pesten,hát mitagadás mint a bunda,mert megnyugtató volt az éjszakai élet zaja :)

A blogoddal van valami célod is vagy csak úgy teszed fel ezeket?Megjegyzem az sem jó ha az életed egy nyitott könyv.

2012. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves 1.kommentelő!

hogy ha nem tetszik akkor természetesen lépj ki és kész!!!!

kedves 2. kommentelő!

hát ha esetleg meglátná a blogom az egyik kiadó de szerintem 5% esélyem lehet erre,nagyon örülnék :)

és köszönöm a bíztatást nagyon aranyos vagy :)))

2012. jan. 11. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Blogolj csak tovább! :)

Természetesen nagyon kevés hogy egy kiadó csak úgy megtalál.Tudod ez nem Amerika :)

Majd ha már jól tele van a naplód ,később körbe emilezheted az összes kiadót ,mármint reklámozhatod magad,de sokra ne számíts.Ha meg is találnak véletlenül inkább legyen meglepi mert annak jobban örülsz és addig feleslegesen szélmalmokat ne kergess.

Csak így tovább,de azért hogy álmaid valóra váljanak ,kelj fel és tegyél érte.

További minden jót!

Szia!

Ja és az offokat is szokjad mert azok is csak kritikák :)

2012. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!