Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon miért lehet ez?

Vajon miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Hetek óta szándékosan ügyelek, hogy csak az adott kérdésre válaszoljak, normálisan, segítő szándékkal. Semmi okoskodás, trollkodás, ítélkezés, stb. De sorra lepontozzák az ÖSSZES válaszomat. Nem tudom mások hogy vannak vele, de nekem ez néha teljesen elveszi a kedvem a segítőkész válaszadástól (még az ostoba kérdésekre sem írok trágár válaszokat!).

Nem értem, valakik csak azért járnak fel ide, hogy minden nekik nem tetsző választ lepontozzanak?!



2012. jan. 10. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ne ezel foglakoz
2012. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

néha nekem is el tudják venni a kedvem,de túllépek rajta,nekem ez a napi kikapcsolódás,hogy itt vagyok,másképp becsavarodnék.

amúgy sok a komolytalan ,a tini és a fanatikus,sztem ez az oka.szép napot!

2012. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ezen a százalékhajhászáson nem lépsz túl, addig érzékenyen fog érinteni.

Igenis, a hülye kérdésekre írj hülyeséget, humorizálj bátran.

Ahol meg látod, hogy komoly a helyzet, légy komoly és segíts. A visszajelzések a fontosak azoktól, akiknek segítesz, nem a százalék.

2012. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok százalékhajhász, csak az indokolatlan lepontozás idegesít, szerintem érthető módon.
2012. jan. 10. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ide is ideírom az eddigi tapasztalataimat a pontozásokkal kapcsolatban:


Ha például bizonyos szláv nyelvekkel kapcsolatos kérdésekre próbálok meg választ adni (cseh, orosz, szlovák), akkor szinte biztos, hogy többen fognak lepontozni, mint fel, függetlenül attól, hogy mennyire helytálló a válaszom.

Még kényesebb területre menve (politika), a pontok szinte már nem is függnek a válaszok tárgyilagosságától, de ellenben a „hazafias“ válaszokra biztos a jó pont, akár jogos, akár nem.

És mi a legmacerásabb terület? Hát a vallás. Itt már csak Dante Poklából tudok idézni: Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.


Még megjegyzem, talán nem ártana, ha a válasz hasznosságát kétféleképpen értékelnék. Egyfelől a kérdés feltevőjének a szempontjából, aztán külön a többi válaszoló/látogató szavazatai alapján. Mert megtörténhet, hogy a kérdés feltevője meg lesz elégedve a válasszal, de a többi értékelő meg nem. Ezt jó lenne különválasztani, mert végülis elsősorban a kérdés feltevőjének a számára kell a válasznak hasznosnak lennie és így legalább a válaszoló is mindig tudná, hogy volt-e értelme a válasznak a kérdés feltevője számára.

2012. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!