Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letezik ilyen drog?

Letezik ilyen drog?

Figyelt kérdés
Par hettel ezelott voltam bulizni s utanna megvertek valakik.Ma montak nekem,hogy abban a klubban ahol voltam ugye a belepore ihatsz egy pohar vodkat s mikor ott voltam akkor egy kisebb oszeggel nagyon kicsivel dragabb volt es azt montak,hogy kicsivel tobbet kell fizetni mint azaz 1 pohar vodka es raknak bele drogot ugy hogy ne vedd eszre vagy ilyesmit mondtak lenyeg,hogy ugyan annyi penzrol beszeltek mint amit fizettem +ba a vodkamert.Nah es akkor mikor megvertek nem ereztem fajdalmat semmit,nem lattam mikor meguttek es nemis ereztem,es az arcukat se tudom felismerni,hogy kik voltak es meg nem voltam ideges vagy agressziv mikor utott hanem meg akartam beszelni vele,hogy mer utte a haveromat meg.Lenyeg az,hogy vane ilyen drog amitol nem erzel fajdalmat es nemismered fel a masikat.
2012. jan. 9. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi de ebből egy kukkot nem lehet érteni..:S e tudnád írni kicsit érthetőbben? Kérlek szépen
2012. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lenyege az,hogy lehet valami drogot raktak az italomba es hazafele meg megvertek,verekedes kozben nem ereztem semmi fajdalmat,csak 1-2 nappal utanna de az nagyon enyhe fajdalom volt es a tagra sem emlekszem pedig szembe neztem vele.
2012. jan. 9. 22:47
 3/4 Vérgibbon ***** válasza:
de a verekedés tényére és arra, hogy drogot vettél arra igen? Hmm gyanús nekem az egész.
2012. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vettem drogot,azt mondtak,hogy csak ugy belerakjak a kiszolgalok,s a verekedesre emlekszek de a csavo arcara nem emlekszem,pedig szembe neztem vele.Most tegnap elott halottam ilyet,hogy kicsitt tobbet kell fizetni s ugy belerakjak a drogot,hogy nemis veszed eszre.En meg azt hittem,hogy megint ar emeles van.Am allitolag ez a club fizet vmi vedelmi penzt egyik maffianak s szoktak idejonni.Meg volt lovoldozes is.Ezert kicsitt problemas eza hely,elis hiszem,hogy drogot raknanak nehany italba akivel valamit akarnak csinalni.
2012. jan. 11. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!