Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vatera.hu-val kapcsolatban...

Vatera.hu-val kapcsolatban tudnál segíteni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy termék amit szeretnék megvenni, az eladónak be van állítva, hogy ingyen szállítás, a szállítási és fizetési módnál pedig hogy személyes átvétel. A termék vidéken van, én pesti vagyok. Akkor ezt úgy kell értelmezni, hogy az eladó ingyen elszállítja hozzám a terméket így is, hogy nincsen közel?
2012. jan. 8. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szted az hol érné meg neki ha elvinné hozzád? És miért vinné?

A személyes átvétel azt jelenti h TE mész el hozzá, és átveszed.

2012. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érné meg neki, engem csak az zavart össze h. be van állítva neki h ingyenes szállítás, és a szállítási és garanciális feltételekhez odaírta, h a telefonon megbeszélt helyre elszállítja. Azt nem írja h csak azon a városon belül.
2012. jan. 8. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a termék alá írni kérdést, írj neki ott, ő majd elmondja h milyen távra szállítja ki.
2012. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!