Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 28 éves nö vagyok és szeretnék...

28 éves nö vagyok és szeretnék egy férfit akit szerethetek és aki szeret! Miért nem találok sehol?!

Figyelt kérdés

A környezetem szépnek tart, jobb pillanatokban én is szépnek látom magam. Az alakom is jó. Tanultam, még mindig tanulok munka mellett. Egyedül élek a kutyámmal, totál magányos vagyok, a napjaim monotonul telnek. Próbálok valami változatosságot bevinni a napokba, de olyan hulla fáradt vagyok estére, hogy nem sokra futja. Hétvégén takarítok, sportolok, néha meglátogatom a szüleimet. A barátaim már férjhezmentek, és én olyan szörnyen érzem magam pl. amikor a gyerekeik születésnapját ünnepeljük. Persze, örülök a boldogságuknak, de amikor látom a boldog családokat, a barátnöimet a szeretö férjükkel, rámtör a magány... hiába nem vagyok pont akkor egyedül. Járok társaságba, havi 1szer elmegyek buliba is. Járok színházba, meccsre, kutyátsétáltatok minden nap. Már mindent próbáltam, netes társkeresést is, de egyszerüen nem megy. Nincsenek nagy igényeim, elvárásaim, csak azt a bizonyos plusz-t keresem a másikban, ami magával ragad az elsö pillanatban. De egyszerüen 3 éve nem találkoztam olyan férfival, akibe bele tudtam volna szeretni. Nagyon egyedül érzem magam, szeretnék egy férfit, akit szerethetek és aki szeret...

Bocsánat ha hosszú lett...


2012. jan. 7. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem megtalálod a hozzád illőt. Az sokkal rosszabb lenne, ha már találtál volna egy csomó nem hozzád illőt.
2012. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt már amúgy barátom, évekig tartó kapcsolataim, lett volna alkalmam a családalapitásra, de mindig megijedtem, meg fiatalnak tartottam magam ahhoz, hogy elkötelezzem magam. most meg, semmi, senki, sehol, évek óta. Remélem azért nem maradok egyedül. Van esély ennyi idösen párt találni? Mert a legtöbben már megtalálták a társukat ebben a korosztályban.
2012. jan. 7. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott van Luca Antonini, összehozlak vele ha akarod, idén lesz 30
2012. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na hát azt marhára tudnám értékelni, légyszi tedd már meg, majd valahogy meghálálom ;) na de most komolyan, már kész vagyok teljesen.
2012. jan. 7. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül a magánnyal,de vannak olyanok akiknek még annyiban se lehet részük mint neked.(kapcsolat(ok))

Vagy hogy egyáltalán csókolozzon valakivel,vagy együtt legyen a másik nemmel.

A másik dolog,hogy lehet hogy túl nagyok az igényeid.

2012. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló, lehet igazad van, és talán túl nagyok az igényeim... de én csak azt a pluszt keresem, semmi mást.
2012. jan. 10. 10:53
 7/7 anonim válasza:
Hívtál? és már itt is vagyok. Na jó csak vicceltem, De amúgy ugyan ebben a helyzetben vagyok én is , Bár én nem olyan régóta. Csak fél éve de ez így is rossz. De ugyan úgy én is a nőben azt a + keresem, és ugyan úgy szarol esik amikor látom hogy a haverom a 2 éves kisfiával játszik ,Vagy mikor elmegyünk valahová őt várja haza a család, Hát ez van, Attól félek a legjobban hogy megszokom a magányt és befordulok ettől rettegek,De most már nem vágyom arra hogy új nőkkel ismerkedjek nem vonz 1-1 vagy az hogy legyen valakivel lefeküdni, inkább az hogy bízni tudjak benne és hogy közös jövőt tervezzek vele. Ha esetleg akarsz ismerkedni velem akkor írj priviben én szívesen megismernélek .
2012. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!