Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menyasszonyi ruhákat rendeltem...

Szőkeség" kérdése:

Menyasszonyi ruhákat rendeltem egy 15. ker. I hölgytől", aki Fruskána néven szórja hírdetéseit, a ruhát kifizettem, s azóta sem érkezett meg. A rendőrség szerint csalás nem történt, de a pénzemet követelhetem tőle, jogosan. Behajtócég bevetve?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
bizonyíték hogy adtál neki pénzt?
2012. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és hogy nem kaptál érte semmit?
2012. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bizonyíték? Saját aláírásával egy szerződés, ami a rendőrségre is bekerült, szóval hivatalos.

Miért nem kaptam semmit? Mert szerinte nem érkezett meg egyik ruha sem, amit rendelt nekem.... sajnos a rendőrség is széttárta a karját s az egyetlen tanácsuk, h valahogyan kérjem vissza az árát, mivel egyértelmű, h tartozik nekem ..de a behajtócég sem megy az illető hölgyeménnyel semmire:(..s a legszebb, hogy ezek után ő még nyugodtan árulgatja az interneten keresztül a ruháit gyanútlan vásárlóknak....

2012. jan. 7. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
és a teljes összeget előre fizetted ki?
2012. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én buta igen... Jogilag jár , gyakorlatilag meg vegyem vissza ahogyan tudom...na nem mintha nem lennék hajlandó addig menni ameddig csak el nem érem a célom.S mivel aktívan érdeklődnek mások is , a hölgy neve B.-né K .Móni 15.ker lakos magánszemély._csak a leendő ruhavásárlók segítségére.
2012. jan. 11. 11:48
 6/6 anonim válasza:
Hát igen! Sok ilyen menyasszonyi ruha csaló van! Én se jártam jobban! nekem: 100.000.- om van annál a nőnél! Tehát biztos,hogy nem fogom annyiban hagyni az se érdekel ha elhúzódik 20 évig is akkor is visszaszerzem a pénzt!
2012. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!