Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az osztálytár...

Hogy mondjam meg az osztálytársamnak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. [lány] tegnapelőtt csináltatott köldökpiercinget és a lány köldöke nagyon pici, és nagyon nagy piercinget raktak bele, és szerintem rosszul áll neki. Facebookon akarom neki meg mondani, hogy nem áll jól neki, de hogyan mondjam meg? Állandóan mutogatja mindenkinek. Nem féltékeny vagyok, mert nekem is van, de ez az igazság.

14/L és az osztálytársam is 14/L


2012. jan. 6. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem a szemébe mondd
2012. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd olyan drámaira, mintha épp azt akarnád megmondani neki, hogy 2 nap múlva meghal! :) Amikor épp mutogatja, lazán mondd neki azt, hogy: "XY, tök jól néz ki! De szerintem ha egy kicsit kisebb piercinget raknál bele, akkor jobb lenne." Ennyi, nem kell túlparázni. Veszteni nem veszthetsz vele semmit, legfeljebb nem hallgat rád. De ha a csaj ezen besértődik, nem is kell vele foglalkozni, mert egy liba! :)
2012. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kérdezd meg csak úgy mellékesen h nem kellemtelne kényelmetlen hogy ilyen nagy?

csak mert a köldökhöz képest picit nagynak tűnik..


ennyi semmi drámai hangnem


ha azt mondja nem

akkor hagyd rá

2012. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
-kellemetlen
2012. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!