Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol fáj legjobban és legkevésb...

Hol fáj legjobban és legkevésbé a tetoválás?

Figyelt kérdés
Valamit mennyire fáj?
2012. jan. 6. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Röviden : ahol vékonyabb a bőröd. Értelemszerűen jobban fáj egy nyaktetoválás, mint egy váll. Egyébként sztem el van túlozva az egész. 3x voltam (mind váll), és csak kicsit fájt. Egyáltalán nem vészes, sokkal rosszabb fogorvoshoz menni.
2012. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyire fáj, ha a kézfejemre, a bütyköm közelébe csináltatok?
2012. jan. 6. 18:32
 3/5 anonim válasza:
Az én tetoválóm azt mondta, hogy csont közelében jobban fáj, mert ott visszaverik a csontok a gép rezgését..de nekem a csuklómon van tetoválás ott is ahol vékonyabb a bőr jobban fáj.De szerintem olyan érzés mintha tollal erősen rányomnának:)Viszont akármikor szólhatsz, hogy álljon meg kicsit, bár én inkább tűrtem, mert szerintem jobb ha egyben megcsinálja:)
2012. jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem van az ujjamon tetoválás, és a bütyöknél kevésbé fájt, mint a köröm közelében. (de a bőrőd vastagságától, érzékenységétől is függ)
2012. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hát tetoválas mennyire fáj??
2014. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!