Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon zaklat, mit tegyek?

Facebookon zaklat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kb. 10-11 éves gyerek rámszállt, és trágár, sértő szavakat használ. persze folyton hazudik. Én nem tűrtem tovább, és kiosztottam, hogy mit képzel magáról, stb. jelentettem. majd újabb és újabb üzeneteket küld más felhasználókról, ismeretlenül. most meg akar majd verni. mit csináljak, hogy leszálljon rólam?
2012. jan. 6. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10 11 eves:O??? mit tehetne egy akkora gyerek?..:P te hany eves vagy, es miert felsz tole?
2012. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bánomisén ***** válasza:
Menj rá a profiljára, ott tudod blokkolni, akkor majd nem is látjátok egymást a Facebook-on, mintha fent sem lenne a másik.
2012. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az az igazság, félreértés ne essék. a gyerek roma, és tudjuk milyen az ha a 10 éves kölyökre rászólok kissé csúnyán, hogy mit képzel magáról. a család egyből összegyűlik. és már a rokonságomban van olyan ahol ez történt, na és az sem semmi mikor a zártkörű rendezvényre bejött, elküldték és visszajött a pitbulljával. na ezért félek.
2012. jan. 6. 14:30
 4/16 A kérdező kommentje:
második! már megtettem! de sajnos újabb felhasználókat csinál...
2012. jan. 6. 14:31
 5/16 bánomisén ***** válasza:

Blokkold azokat is, előbb-utóbb megunja, hogy mindig új profilt nyisson. Meg a hamis profiljait is lehet jelenteni.


Egyébként mi a baja veled? Mert csak úgy nem bolondul meg egy 10 éves gyerek, hacsak nem elmebeteg.

2012. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kb elmebeteg, mert életemben nem hallottam a nevét. és ha kérdezem is hogy ki ő, akkor is csak leolt. meg nem szoktam így viselkedni senkivel se, mert tisztában vagyok, hogy milyen következményei lehetnek a tiszteletlenül bánok valakivel, de már betelt a pohár, hogy hetek óta csak mocskolódó üzeneteket kapok
2012. jan. 6. 14:36
 7/16 bánomisén ***** válasza:
Most már csak egy kérdésem van: Miért válaszolsz neki? Hagyd a csudába, akármit ír, ne reagálj, előbb-utóbb megunja, hogy mellőzve van.
2012. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát remélem is.:/
2012. jan. 6. 14:49
 9/16 anonim ***** válasza:
en vok az elso.. teljesen egyetertek "banomisen" al.. a blokkolas joh otlet..es ne reagalj a hulyesegeire..csk megunja..ha eszrveszi.., hogy feluhozod magad rajta akk megjobban fog zaklatni.. Amm.. sztem probald meg elkerulni ha latod is... es oszinten ,, tell nem suzgseges semmit tegyel ellene.. akkor is raszalnak..\:-w unalom uzo dolog naluk .. nah hat remelem , hogy javulni fog a dolog..majd irj :)
2012. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek! megfogadom a tanácsokat! és tényleg nagyon kedvesek vagytok, hogy próbáltok segíteni!
2012. jan. 6. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!