Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » USB kábellel lehet tölteni az...

USB kábellel lehet tölteni az mp3 lejátszómat?

Figyelt kérdés

töltőt nem adtak hozzá, és érdekelne, hogy az USB tölti vagy fölöslegesen dugtam be?:D

(haveromét tölti, és a telómat is.)


2012. jan. 4. 18:26
 1/9 Tamás01134 válasza:
Szia Igen Mivel minden hálózati töltő 5V-os általában. És a PC. Usb portja is 5V-os! Ha rádugod az Mp3-odat vagy Telót simán tölteni fogja!=)
2012. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez, az MP3 lejátszótól is függ.

Van, aminél, AA, vagy AAA aksi/elem szükséges és azt, nem a készüléken belül kell tölteni. Érdemes ilyenkor, külön töltőt beszerezni. Ha más aksija van, ami nehezen vehető ki, akkor igen, USB-n keresztül is töltheted. Ilyenkor, láthatod a képernyőn azt, hogy az aksi töltődik.

2012. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tamás01134 válasza:
Igen,Jól mondod ez az egy feltétele van! =)
2012. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ennek az mp3nak nincs képernyője csak oldalt villog pirosan ha leakar merülni és eddig nem úgy tűnt, töltené:\
2012. jan. 4. 19:57
 5/9 A kérdező kommentje:
hogy töltené*
2012. jan. 4. 19:58
 6/9 Tamás01134 válasza:
De milyen aksi van benne "mezei" AA-AAA cerka aksi vagy beépített aksi amit tőtővel töltesz? Ha az utóbbi akkor csak töltenie kéne....
2012. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát én ezt most meg nem mondom neked...

Semmi papír nem járt hozzá és szétszedni meg nem lehet és nem is akarom, de már rájöttem, hogy az USB nem tölti ezért majd veszünk töltőt.

2012. jan. 6. 15:30
 8/9 Tamás01134 válasza:
Értem ;)
2012. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és a psp slim-mel is így van?
2012. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!