Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem...

Tudnátok segíteni nekem abban, hogy hogyan kell diákmunkát keresni?

Figyelt kérdés
Miskolci vagyok. Szeretnék elkezdeni diákmunkát keresni, de nem igazán tudom hogy kezdjek hozzá. Milyen fajta munkákat keressek. Hogy kell felvenni a kapcsolatot ilyen szövetkezetekkel. Egyenlőre semmit nem tudok erről, mert senki ismerős nem dolgozik így. Én még sosem dolgoztam. Ezekkel kapcsolatban lennének kérdéseim. Valaki tudna nekem segíteni? Előre is köszönöm. 21/L
2012. jan. 2. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
én ugyan pesti vagyok, így nem tudom, hogy Miskolcon mely szövetségek vannak, de nálam így nézett ki: nézegettem diákmunka-szövetkezeteknek a honlapját, egy szimpatikusat találtam. ott megnéztem a munkákat és volt egy, amit szívesen csináltam volna. elmentem a központi irodájukba (meg volt adva a honlapon a cím és a jelentkezés menete), ott ki kellett tölteni egy csomó papírt meg aláírogatni mindenfélét, ezután kaptam munkaszerződést és levonták a tagsági díjat a későbbi fizetésből. adtak egy jelenléti ívet, amit a helyszínen kellett majd kitölteni. amelyik munkára jelentkeztem, annál felhívott a témavezető (aki intézi ezeket a dolgokat), egyeztettünk, hogy mit is kellene csinálni, aztán mentem dolgozni. fizetés meg volt adva, hogy mikor jön. igazából onnantól, hogy beiratkoztál, csak nézegetned kell az ajánlatokat, ha találsz egy szimpatikusat jelentkezel, és ők visszaszólnak ha mehetsz. ja és ezekhez nappali tagozatos hallgatói jogviszony kellett, ha estis/levelezős vagy akkor az egy külön dolog. remélem segítettem!
2012. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!