Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek a telefonszáma lehet...

Kinek a telefonszáma lehet ez? (06-1-950-99-49)

Figyelt kérdés

Behajtócég keresett, és azt állítják, hogy ez az én számom volt, a poén az, hogy soha nem is volt vezetékesem, és 16 éves korom óta 20 mobilom van.

google nem találja, tudakozóban nem szerepel, honnan tudhatnám meg??? Valaki segítsen. Előre is köszönöm


2012. jan. 2. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom,ilyen körzetszám nincs is... Mindenesetre érdekes.
2012. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első miket beszél? Ez egy budapesti körzetszám (1)
2012. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy valaki csak szórakozott veled?
2012. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Amandaroza ***** válasza:
Telefonon keresett a beható cég? Mert akkor tényleg valami szívatás!!! Nem hinném,hogy telefonon be konferálják,hogy ez+ ez van és stb....
2012. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, bkv tartozást akarnak rámsózni.

Sem a szüleimnek, sem nekem nem volt soha vezetékes számunk, és mikor felhítam az ügyvédi végrehajtó irodát megkérdezték, hogy "ez a szám még él?" az a szám nemtudom honnan van nekik, ráadásul a levél hátán feltüntetett adatok is kétesek, mert 8 büntetésből 4 bediktálásos van, és 2 pedig olyan személyigazolványom számával, amit elveszítettem 2006.07.-ban, mert költözésnél kajlódott el. a büntetés meg 2006.10-ban történt. Úgyhogy beszéltem velük, és kikérik a bírságpapírokat, hogy megnézzem egyáltalán miről is van szó. talán 2 szer voltam elcsípve, de ha jól emlékszem egyszer bementem a teve utcéába és 6000-kellet befizetnem a bérletfelmutatással.

Mindeggy, az zavar, hogy ezt a számot honann szedték, mert kicsöng, de sem hangposta, sem valaki aki felvenné....:S

2012. jan. 2. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!