Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hmmm. Jelenleg mire gondolsz?

Hmmm. Jelenleg mire gondolsz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 00:57
 1/10 anonim válasza:
Te mire kedves kérdező? :)
2012. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy annyi jó ötletem van néhány novella megírására, de halvány dunsztom sincs, hogyan álljak neki, milyen lesz, milyen lesz az emberek reakciója, miért van az, hogy írásba sokkal könnyebben ki tudom fejezni magam, szóban pedig szinte csak dadogok, férjhez megyek-e valaha, lesz e olyan pasi, akit nem fog zavarni, hogy egy "elborult" művészlélek vagyok, stb. Ma valahogy depis napom van:D
2012. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Eppen e hibrid cimu filmeg nezem hbo-n.

Annal a resznel tartottak hogy a csavo kerdore vonja a not h "szamitott valaha egyaltalan a tudomany?"


Es azon filoztam hol van a hatar? A tudomany es a bunteny kozott? Meddig mehet el egy tudos a tudomany erdekeben?

2012. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Arra hogy kb hánykor fogok felkelni reggel ha most lefekszek és az úgy jó lesz -e mert még csomó dolgom van holnap amit szeretnék csinálni még suli kezdés előtt és jól kellene kihasználni ezt a kis időt úgy hogy még tanulni is tudjak és még 1-2 filmet meg is tudjak nézni. Ja és még dilemma mossak-e holnap, azaz ma hajat vagy se..

kb ezek..

2012. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Arra hogy visszaírjak nektek :D

2. Hajráá :D

3. Jó filmnézést ^^

4. Te meg még ne most feküdj le aludni, még nincs it annyira késő ^^ xD

2012. jan. 2. 01:20
 6/10 A kérdező kommentje:
is*
2012. jan. 2. 01:20
 7/10 anonim ***** válasza:
arra hogy mit kezdjek magammal, mert soaem tudok aludni
2012. jan. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5. Én is így vagyok vele..xD De egyszer úgyis el fáradok és elalszok..:D
2012. jan. 2. 11:58
 9/10 anonim ***** válasza:
én arra, hogy mi a franc van velem. meg h mit csináljak mert szét unom az agyam, de vhogy semmihez sincs kedvem. x3 meg kajás vagyok xD de diétáznom kell mert beteg vok és azon agyalok h mit egyek. :I
2012. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szexelnék egy jót
2012. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!