Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha valaki...

Csak engem zavar, ha valaki hangosan csámcsog?

Figyelt kérdés
rettenetesen fel tud húzni,ha valaki ilyen cuppogó-csámcsogó hangokat ad ki.. ha meghallok egy ilyet,fel tudnék robbanni,olyan mérges leszek. Előfordul,hogy együtt eszik a család,meghallok egy ilyen hangot, fogom magam és otthagyok mindent-mindenkit szó nélkül,mert nem tudnék sok szépet mondani. Túlzásba viszem?
2011. dec. 31. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit...

Igaz hogy nem illik meg minden,de azért nem kellene ott hagyni az egész családot az ebéd közepén! Nekik (illetve az illetőnek) meg szerintem neked is szerintem kicsit kellemetlen lehet.

Próbáld meg elviselni,vagy ha nagyon-nagyon zavar akkor vonuljatok félre és beszéljetek róla hogy azért ezt nem illik,kicsit téged is és talán másokat is zavar,stb,stb... Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

2011. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már szóltam egy párszor,meg tudja mindenki,hogy zavar,de úgy tűnik nem igazán érdekli őket. Néha olyan érzésem van,mintha direkt csinálnák. :S
2011. dec. 31. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj akkor úgy mintha elfogadtad volna az egészet,és akkor talán nem fognak már malackodni:)
2011. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmmm..majd megpróbálom. Köszi. :)
2011. dec. 31. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!