Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen adatokat adjak meg...

Milyen adatokat adjak meg TeszVesz.hu-n, ha ruhát szeretnék eladni?

Figyelt kérdés

A TeszVesz.hu-n szeretnék egy két ruhát eladni. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen adatokat adjak meg a ruhákkal kapcsolatban hogy minél részletesebb legyen. Pl a méretek. Hogy határozzam meg azokat? Miként mérjem le a fontos méreteket, adatokat a ruhával kapcsolatban?


A választ előre is köszönöm!


2011. dec. 30. 18:26
 1/4 anonim válasza:

A ruha kinézetét, anyagát, milyen kényelmes, méret(ek),

Te varrtad? mert ha igen talán nézd meg vállszélességét csípő stb. Anyagáról szerintem elég annyit írni, hogy milyen kényelmes, meleg-e stb. nem kell megadnod a pontos nevét, vagy ha tudod akkor jobb ha megadod.

2012. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem én varrtam. De jó ötlet hogy ezeket is megadjam de a váll szélességet és a csípőt hogy mérjem le? Kicsit hülye vagyok ezekhez. Nem akarom elmérni vagy rossz adatot megadni.
2012. jan. 2. 21:48
 3/4 anonim válasza:
Egszerúen.Vedd fel, vagy merevítsd valahogy ki, és mérőszalaggal tekerd kötbe a csípőnél. A vállnál hasonlóan.
2012. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2012. jan. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!