Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltam egy hülyeséget,...

Csináltam egy hülyeséget, hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel csináltunk egy facebookot az lett a neve, hogy egy lány! Sokan írtak nekünk és kérdezték, hogy kik vagyunk de csak a legjobb barátainknak mondtuk meg! És volt akinek visszapofáztunk meg ilyenek és most rájöttek, hogy mi vagyunk, hogy honnan azt nem tudom! Akit ez érintett mindenkinek írtam üzenetet és bocsánatot kértem tőlük az "egy lányt" letöröltük! Többet nem lesz ilyen de aki tudta kiírta az adatlapjára, hogy milyen szánalmasak vagyunk és most ez letörlődött mivel töröltük az egész facebookot! Légyszi segítsetek, hogy tehetném jóvá??
2011. dec. 30. 17:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Már nagyon megbántuk!
2011. dec. 30. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
személyesen kérjetek bocsánatot. hány évesek vagytok? ha még nagyon fiatalok vagytok, akkor talán elnézik nektek, mondjátok meg, hogy csak szórakozásból csináltátok és nem gondoltátok komolyan
2011. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy honnan jöttek rá?

Az egyik legjobb barátotok elmondta nekik.


Hogyan jöjjetek ki belőle még okésan?

A bocsánat kérés okos volt. Akár személyesen is ha összefuttok valakivel bocsánatot kérhettek tőle, és elismerhetitek hogy tényleg butaságot csináltatok.

Meg hogy nem gondoltátok át komolyan, poénnak indult, de nem jól sült el és sajnáljátok.


Jóvátenni, nem tudom mennyire szokás még lightos bulit tartani. Ilyen közösségépítő, játékos valamit, de mi szerettük tiniként.


Egyébként meg ez egy jó lecke volt, hogy megtanuljátok az emberekben nem lehet bízni - a barátotok tovább monta, hogy ti vagytok. Jah és hogy vannak béna poénok, amik nem poénok, és nem szokás így szórakozni.


:D

2011. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
13/L vannak olyan ismerőseim akiket csak az oviból ismerek nem is nagyon beszéltünk van olyann aki bejelölt és azt se tudom, hogy ki
2011. dec. 30. 17:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos az egyik nagyon jó barátunk mondta el( de rájöttem hogy már nem is olyan jó barát) köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!