Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csempésszem ki?

Hogyan csempésszem ki?

Figyelt kérdés
Haverommal tervezzük, hogy kimegyünk szilveszterkor és már vettünk is piát. De nem tudjuk hogyan csempészhetnénk ki, hogy a szülők ne vegyék észre:s Vki vmi ötlet? sürgős lenne:/
2011. dec. 30. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ötletem. Mindig igazat mondtam anyuéknak és így akkor mehettem és olyan italt vihettem magammal amit akartam, csak becsületesnek kellett lennem és szótfogadom és ha azt mondták, hogy hajnali 2-3-ra haza, akkor max. fél óra késés volt a megengedett.

Bár én sosem részegeskedtem és nem is cigiztem, de hetente 2-3x elcsavarogtam este a barátaimmal kultúrált módon.

2011. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem részegesednénk. fél liter vodka+narancs az 2 embernek semmi
2011. dec. 30. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van valami nagy kabátotok akkor abba valahogy bugyoláljátok be és simán vigyétek ki.

Vagy ha visztek táskát akkor abba is belerakhatjátok.

Vagy hívjatok egy lányt akinek van egy nagy táskája.:D

2011. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszkösz:D hogy nemjutott eszembe?:D
2011. dec. 30. 18:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!