Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miben tudok nektek segíteni?

Miben tudok nektek segíteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 07:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem,mert nagy dilemma. :D Ahogy nézegetem a szlovák Lidl oldalát,sokkal olcsóbb ott mint itt. Csakhát az odautazás kölstsége...
2011. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Plussz az átváltás költsége + a kétely, hogy lehet-e a határon szállítani + a magyarságtudat..... :)
2011. dec. 28. 14:01
 13/20 anonim ***** válasza:

A magyarságtudat most nem igazán zavar,ahol olcsóbb ott veszem meg. :)) Bejelenteni nem hiszem hogy be kéne vámozásra hiszen veszek kb 5 telepet és ennyi. :)


Te fogsz tüzijátékozni?

2011. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem.

Sajnálom rá a pénzt.

2011. dec. 28. 14:07
 15/20 anonim ***** válasza:
Évi egyszer belefér. :D
2011. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy es milyen nemü, ha szabad kerdezni?
2011. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

32/F

Én inkább másra költök :)

2011. dec. 28. 14:21
 18/20 anonim ***** válasza:

Ajánlj vicces doramákat.


Ha van finomabb a tejszínnel ízesített teánál, milyen tea az?


Miért akarsz segíteni bárkinek is?

2011. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Dorama mit jelent?

Tejszínnel ízesített teát még nem ittam, csak tejjel ízesítettet. Sokkal jobb volt mint vártam.

Miért akarok segíteni? Ezt nem tudom. Lehet jó szívű vagyok, vagy így bűnhődöm, vagy csak ilyen napom van. :)

2011. dec. 28. 17:17
 20/20 anonim válasza:
Rájöttem, hogy a pasim megcsal. Ezt a megcsalást úgy értsd, hogy titokban ismerkedik más, nálam fiatalabb vagy éppen idősebb lányokkal,/nőkkel és nem értem hogy miért! Talán nem kap meg mindent itthon? Azt gondoltam, hogyha összeköltözünk, akkor minden megváltozik, de tévedtem. Kezdek belőle nagyon kiábrándulni és a szexet sem kívánom vele. Ha elutasítom, akkor folyton azt kérdezgeti , miért? Kíváncsi vagyok mikor fogja beismerni ezt az egészet. Szerinted mit kéne tennem?
2012. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!