Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet valakit biztosan...

Mivel lehet valakit biztosan elcsalni otthonról?

Figyelt kérdés
kitalálni valamit, hogy legalább negyed órára elmenjen otthonról egy személy (mert beszélni akarok egy másikkal, és nem hagyja, de mindegy, hosszú, csak,hogy ne betörésre vagy ilyesmire gondoljatok :P)
2011. dec. 27. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
miért nem beszéltek máshol? :DD Vagy nem is beszélgetés akar az lenni? Egyébként el mehet dolgozni, boltba, suliba, ami éppen aktuális. Vagy ha más módszerrel nem megy alattomos szándékkal szervezni kel az illetőnek egy randit(találkozót) :DD Igazából ez a kérdés nem egy nagy ördöngösség, könnyen meg lehet találni a módját az én helyzetemben viszont nehéz megmondani, mert nem ismerem a körülményeket.
2011. dec. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez nehéz a körülmények miatt.. arra is gondoltam,h befizetem a csajt fodrászhoz vagy nemtudom.. oda talán elmenne.. :P
2011. dec. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!