Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ICTC hajópincér tanfolyamról...

ICTC hajópincér tanfolyamról vélemény?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 02:44
 1/8 kata01234 válasza:
79%
Én nem ajánlom, a mi csoportunkból senki nem tudott kijutni általuk hajóra, a beígért állásinterjúkkal ellentétben. A nyelvtudásod nem fejlődik akkora mértékben, a 100 órás tanfolyamhoz képest. A szakmai oktatás pedig nem elég a kinnti munkavállaláshoz, az oklevelet nem fogadják el önmagában, ha nincs mögötte munkatapasztalatod. Tehát összességében én nem ajánlom senkinek. Annyit ér, hogy valamennyire beleláthatsz, hogy mi vár rád kinn, de ennyi pénzért szerintem ez elég kevés...
2012. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Előző!


Melyik városban tanultál? (Nem muszáj elárulnod, ha gond)

Én most tanulok náluk, oktatás és információ terén egyelőre nincs panasz.

103-118ezer a tanfolyam (kedvezménytől függ), 100 óra angol, 50szakmai, benne mixer tréning, ha sima angolnyelvtanfolyamra mentem volna, akkor ugyanennyi lenne.

Itt azért van cél, talán ez miatt hatékonyabb...motiváltabb a dolog.

Nyelvtudás nyilván kell ehhez, munkatapasztalat kell óceánjáróhoz, ennek híján kevésbé jól kereső állások vannak szárazföldön, amit sokan nem fogadnak el.

Azaz azt kérdezem, hogy kevésbé jó lehetőséget sem ajánlottak, annak ellenére, hogy megy az angol?

2013. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 AndeeT válasza:

Kedves Első Válaszoló!


Engem is érdekelne, hogy melyik városban jártál képzésre és mikor? Mert én a budapesti képzésen vettem részt és tőlünk szinte mindenki el tudott helyezkedni. Ki hajón, ki Angliában, de legtöbben találtunk munkát. Amit a tapasztalatról írtál, az részben igaz amúgy, mindig előnyben lesznek azok akiknek van már munka tapasztalatuk. De nekem például sikerült átmennem egy hajós interjún tapasztalat nélkül, és többen is voltunk így! A lényeg, hogy az angolod jó legyen, és ha szimpatikus vagy, elég a végzettség, fel fognak venni!

2013. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
19%
Kata 0123, aki rávágtad, hogy nem ajánlod...! Nem gondolod, hogy kissé átlátszó ez a sok hazugság, amit összehordtál az ICTC-ről? Felsoroltad azokat a rémségeket, amik pont az ICTC-nél nem fordulhatnak elő! Mindenki kap külföldi munkát és minden hallgató szinte 100%-osan meg van elégedve a hajópincér képzéssel. Ennek valódiságát megtekintheted a facebook oldalán is. Talán nem véletlen, hogy majdnem 70 ezer követője van az iskolának.
2016. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon jó az ICTC! Nem véletlenül piacvezető országosan is. Ha nem így lenne, nem tudna a legsikeresebb és legelismertebb lenni.
2016. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az első kommentelő végre megmondta a frankót. Nálunk is hasonló volt, azért kijutottak páran, de a többség nem. Amit a képzésről írt azzal is teljesen egyet értek. Mindenki olvasson az egésznek utána mielött kidobja rá a pénzt. Ne döljetek be ennek a "mindenképpen kijutsz" szövegnek....
2017. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dani155 válasza:
Nos a híres ICTC. Elmondom a saját véleményem róla :) 2017 ben jártam a Győri iskolába. Minden jóvolt, jól teltek az órák. De az egész felesleges pénzkidobás mert semmire sem mész vele!!! ( tisztelet a kivételnek). Abból nem lehet megtanulni sem a szakmát sem az angolt h egész végig az oktató az életéről mesél h neki milyen jóvolt, szerintem. Na meg ugye a vizsga hogy jóformán eléd adja a vizsgalapot h magold be és meglesz 5 ösre mindened :) gratula ;) Na meg ugye a sok ígérgetés a hajós munkáról, azota se értesitettek hogy lenne interjú vagy valami pedig ott akkor nem azt mondták :) csak megsúgom h a mi csoportunkból senki sem jutott ki :D na de már le is mondtam róla mert felvilágosodtam h semmit sem ér az egész csak azt h az emberből kihúzzák a pénzt ;) csak így tovább, adjàtok ki a zsebetekből a rengetek pénzt ;) kinek nem inge nem veszi magára ;)
2018. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hahaha, ha nem vagy teljesen töketlen semmi szükség ilyenre, 0 tapasztalattal kiraktak és nem jártam egyik hasonló butaságba sem, de az lejött hogy az embereket "megvették" valahogy:D

(közel) folyékony nyelvtudás, jó megjelenés. Kb. ennyi kell, hogy kijuss. A kint maradás már másik kérdés;)

ez a képzés maximum a lelkedet nyugtatja meg, hogy elhidd képes vagy rá. Viszont cirka 100 rugóért tudsz dumázgatni meg élettörténeteket végighallgatni :''D

2019. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!