Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit láttam?

Szerintetek mit láttam?

Figyelt kérdés
Ez az eset tegnap előtt történt velem Nagyvázsonyban(ott lakom). Négy óra után sétáltatni vittem a kutyámat. Hamar be is sötétedett, ezért gondoltam visszafordulok, amikor a kutyám ugatni kezdett az erdő irányába. Biztos voltam benne, hogy valami szarvast, vagy egyéb vadállatot ugat, ezért nem is tulajdonítottam neki különösebb figyelmet. Ekkor láttam meg azt a valamit. A tehén-itatónál álltam, a domb tetején és lenn a domb lábánál volt az a valami. Magas volt és vékony, valamint furcsaság volt a mozgásában. Úgy körülbelül fél percig láttam, mert gyorsan eltűnt egy bozótosban. Könnyen lehet, hogy csak egy ember volt, de kétlem. Légyszi, ne nevessetek ki és vegyétek komolyan, mert csakis az igazat mondom! Akkor nagyon megrémültem és gyorsan hazasiettem, de nem mondtam el senkinek sem. Szerintetek?? Ja, és nem szívtam és nem is ittam egy csepp alkoholt sem, mielőtt valaki ellőné ezt a poént!
2011. dec. 25. 11:06
 1/9 anonim válasza:
Minden kétség kizárva. Ez csak is egy medvedisznóember lehetett! Más nem is...
2011. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj ,meg csak egy ember lehetett ,vannak emberek akiknek tipikusan furcsa mozgásuk van nem kell egyből.rosszra gondolni:)
2011. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem, igazad van és tényleg csak egy ember volt. De kétlem. Teljesen feketének láttam és nem hiszem, hogy a sötétség miatt, mert inkább csak félhomály volt, mint teljesen sötét. Meg az alakja is nagyon abszurd. Nagyon magas és nagyon vékony. Még soha sem láttam efféle embert.
2011. dec. 25. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szürkület játszott veled:) Vannak 2 méteres 190cm-s emberek akik nem kövérek , azon belül lehetett egy vadász is ha már erdőről van szó a sötét zöld ruhája látszhatott feketének:)Ugyan akkor a sötét zöld kalap is:)
2011. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Láttad a Mikulást!!!
2011. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kétség hogy egy élien volt!!!!
2011. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak egy ember volt... vagy nem tudom.. vannak ilyen különleges esetek.. én is voltam egyszer 3 barátnőmmel egy gyalogtúrán, csak lemaradtunk a csoporttól, és valaki rossz irányba terelt minket, szóval el voltunk tévedve az erőben, és egyszer csak úgy magától megmozdult egy bokor, mintha elfutott volna mellette valaki, de nem volt körölüttünk senki...
2011. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes. Mindenesetre úgy gondoltam, ma este is kinézek arrafelé, ahol ez történt. Holnap meg megpróbálok egy rajzot készíteni, mit is láttam. Kétlem, hogy ember volt.
2011. dec. 25. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát engem addig nem nagyon érdekelne, amíg nem látom a szobámban..:D és nem is nagyon mernék visszamenni arra a helyre.. vagyis ajánlom, hogy ne sötétben menj...;D
2011. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!