Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik 5 levelű lóhere? És...

Létezik 5 levelű lóhere? És ha van mekkora az esélye hogy találok eggyet? Kevesebb mint a 4 levelűnek vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Mert én találtam'
2009. máj. 19. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha találtál, biztos létezik. Én még sosem láttam. Mondjuk, 4 levelűt sem, mert nem szoktam nézegetni a lóheréket. :D
2009. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer találtam 6 levelűt (:

4 levelűt viszont rengetegszer, szerintem sokkal nagyobb az esélye.

2009. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó válaszoló nem lóherét talált, de szerintem a kérdező se. Van egy ugyanolyan növény, mármint nagyon hasonlít rá, és annak több levele is lehet, de nem lóherének hívják, hanem nem tudom minek.
2009. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
miért ne lenne? úgy ahogy van olyan ember aki egy kézzel születik vagy valamilyen degeneráció miatt másképp néz ki mint az átlag, van másképp kinéző lóhere is. gondolom igen kicsi az esélye, igy tehát ritka is.
2009. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lucernára gondolsz?


Én lóherét találtam. Nekem gyűjteményem van, van köztük még 8 levelű is. Meg 4, 6 stb. Persze én évekig kerestem egy 5-6 dombból álló területen ahol amúgy is rengeteg 4levelű van bizonyos részeken.

2009. máj. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Menj ki Paksra.

Ott szerintem olyat is találsz aminek birkafeje,és poliplába van.

2009. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is találtam már, négylevelűt pedig rengetegszer. De úgy, hogy a nagymamámék kertjében volt egy elég nagy "folt" lóherékből, ahol szinte csak négy- meg ötlevelűek voltak. Nem tudom mitől volt, de nagyon furi volt.
2009. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

12:47

Hát majdnem bepisiltem a szövegeden :D:D:D


Amúgy nekem van 16 db ötlevelűm, és 150 négylevelűm :)

Gyűjtő vagyok, és szerencsére sokat is találok. De ez évek termése. És ennek ellenére nem nyertem még lottón, és máshol sem..de egyszer hátha :D

2009. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
ha be írod a googléba akkor kidobja a wikipédiát is és ott meg tudhatod az okát hogy miért van olyan aminek több levele van:) amugy csak annyit hogy genetikai hiba van a dologba és azért el korcsul a növény így alakul ki a plusz leél :)
2009. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Ma találtam 5 levelűt :D Szerencsét hoz vagy szerencsétlenséget?:

Nálunk is van az udvarban egy olyan "folt" ahol tele van 4-5 levelűvel:)

2009. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!