Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a Mondocon és az Animecon?

Mi az a Mondocon és az Animecon?

Figyelt kérdés

2011. dec. 22. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
a Mondocon és Anime con a japán animációs filmek kedvelőinek egy esemény, mondjuk ugy fesztivál, a Mondo magazi pedig egy animékkel és egyéb dolgokkal foglalkozó magazin
2011. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem. De a mondocon-on mit lehet csinálni?

Csak azért mert ez érdekelne, de még nem voltam ilyenen.

2011. dec. 23. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársaim szoktak menni. Jelmezeket varrnak maguknak és beöltöznek valamelyik anime szereplőnek, lehet venni mangákat, különböző babákat, kulcstartókat, kitűzőket, matricákat, nézhetsz animét, találkozhatsz hasonló érdeklődésű emberekkel. De biztos lehet több dolgot is csinálni, ezek csak azok amik az élménybeszámolókról maradtak meg :)
2011. dec. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia! Tudom, hogy elég régen írtál, de megpróbálok egy részletesebb leírást adni a Conokról.

Amit már olvashattál, lehet cosplayelni (beöltözni egy kedvenc anime/szerepjáték stb. szereplőnek) meg vásárolni, de ezen kívül van karaoke, DDR (egy táncos program, a Google sokat segíthet) mutatnak AMV-ket (zenés videó anime témában), van rajzverseny, japánnal kapcsolatos előadások, cosplay verseny (akik komolyabb jelmezeket készítenek, összemérhetik varrótudásuk, hogy kié is szebb) és performance (általában egy cosplayes csapat valamilyen kis előadása, tulajdonképpen bármit csinálhatnak ami a jóízlés határán belül van).


Remélem ennyi információ elég, de megnézheted a Conok oldalait (Google), ott még többet olvashatsz a programokról és újdonságokról.


M

2012. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
valamint van játék bemutató is ( 2010ben mikor voltam akkor a Nintendos játékok mellett Wii-t is lehetet próbálni,) valamint szusit is lehetet venni. Lényegében ha jól tudom a Mondocon és az Animecon ugyanolyan, csak más rendezi (esetleg talán még ugyan azis csak a név változott közben)
2012. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!! :)
2012. febr. 4. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Megyünk?
2023. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!