Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted mi az, hogy kényszer...

Szerinted mi az, hogy kényszerbetegség?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki tudja bemásolni a google találatokból a legmegfelelőbbet, és arra se, hogy jóbarátom google.

A ti véleményetekre vagyok kíváncsi


2011. dec. 22. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
pl ha valaki nem bírja ki hogy percenként megnézze a mobilján mennyi az idő, akkor is megnézi hogy ha tudja mennyi
2011. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok.

Ez abban nyilvánul meg hogy pl. többször megnézem hogy bezártam e az ajtót.És egész úton azon idegeskedek hogy bezártam e.

Vagy lekapcsolom a villanyt és utána megyek megnézem ,miközben teljesen sötét van a szobában.

Valamiféle kényszert érez az ember hogy megnézze,megtegye, miközben tudja hogy már megtette,de mégsem hiszi el magának.

Nagyon rossz.Úgy próbálok meg megszabadulni tőle,hogy egy másik ember visszaigazolását várom, pl az ajtó bezárása után.

Arra várok hogy ő mondja ki hogy: be van zárva.

Így el tudok szakadni az ajtótól.

Persze több dolog is van amiben megnyilvánul, de csak a nagyobbakat írtam le.

2011. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pl. a tic. Ha valaki dörzsölgeti a kezét, vagy sokat pislog.

Ha ez ilyeneket nem szándékosan csinálja, hanem akaratlanul

2011. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak azt mondanám, hogy egy kicsit összetettebb dolog, de az eddigi sejtése oké :)

második válaszoló: nem tudom hány éves vagy, h felnőtt vagy e vagy még 18 alatti. Elmondtad már valakinek vagy észrevették már rajtad? Mondtál már e azt, hogy ezzel kéne csinálni valamit? Engem borzasztóan csúfoltak, de nem azért, mert beteg vagyok, hanem azért, mert olyan nyilvánvaló tüneteim voltak, amik nagyon látszottak. Azután kellett vagy 3 év, és még most sem érzem annyira biztosan magam a világban, de örülök neki, hogy volt ilyen, mert akkor nem lettem volna ilyen, amilyen most, és nem ismerném ki úgy az embereket, mint most. :)

2011. dec. 22. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:

28/F

Észrevették.

Meg a családban is nyíltan beszéltem róla.

Láttam egy dok.filmet még régen, és magamra ismertem benne.

De nekem nem voltak problémáim belőle.

Elég lazán kezeltem.

Ha cikis helyzetbe kerültem, akkor mindig volt,(van) rá fedősztorim hogy mit csináltam és miért.

A barátnőm már csak nevet rajtam,elfogadott így.

Mindig mondja hogy gyere már ne nézegesd.

Volt munkahelyemen (raktáros) kicsit kockának tartottak, az örökös rend tartása miatt, meg hogy mindig minden sarkosan állt.

De a főnökség szemében ez előnyt jelentett.:)Szerettek.

Néha azért fárasztó tud lenni, pl ha filmet nézek és muszáj felállnom hogy egy 3miliméterrel arrébb rakjam az órát, mert nem áll tökéletesen.

Nem tudom neked milyen tüneteid voltak, de szerintem a tieid komolyabbak voltak.

Ezért nem akarok tanácsod adni.Okoskodásnak tűnne.

2011. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor én is az vagyok. Hát, engem piszkáltak bár inkább úgy mondanám, hogy nem a pánik betegség miatt, hanem nem tudtam nyugodt lenni, nem azért mert pl. 100-szor néztem meg suliban hogy elraktam-e valamit. Csak kihatott az ideg/lelki állapotomra, meg féltem is. És ez rossz dolgokat eredményezett.
2011. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: mostanában én is így csinálom, ez így már nem teljesen olyan. De remélem minden rendbejött. :)
2012. márc. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!