Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgőős! Az egyik osztálytársa...

Sürgőős! Az egyik osztálytársamat kihútam és nem tudom mit vegyek neki!?

Figyelt kérdés

Na az van hogy kihúztam egy fiút az osztályomban és kéne neki valami jó kis ajándék (500 ft értékben csokin kívül) amiket tudni lehet róla:

-fiú és ötödikes(ja és én is ötödikes vagyok csak én lány;) )

-5-ös tanuló

-kicsit duci de csak kicsit

-az a baj hogy nem tudom mi érdekli őt csak azt tudom hogy szerelmes belém de én nem belé..pff.(nem az hogy nem jó fej mert az meg minden meg jó HAVER de nem más vágod? uhh.)

-Szabolcs a neve

-van egy nővére aki 8.-os bár ez nem fontos viszont a nővérével jóban vagyok.

Holnapra kell légyszii irjatok gyorsan hogy mit vegyek neki!!!:O Tudom későn írok de nem, volt időm mert külön órákra járok meg minden.Ma mennénk vásárolni. LÉgyszi irjatok!!!!!!!!;)


2011. dec. 20. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott van a megoldás az orrod előtt. Azt mondtad, a nővérével jóban vagy! Beszélj a nővérével, és érdeklődj például arról, hogy mi a fiú hobbija.
2011. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!! Már megvettem az ajándékot egy sima milka csoki és egy mikulás szobrocska ami asszem valami kerámiából volt.:)
2011. dec. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!