Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a rulett technikáról? Bejöhet? Csak ne azt írd hogy próbáld ki! www.penzt-keresnl.com/

Figyelt kérdés
Pénzt keresni Rulett

2011. dec. 19. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a módszer már évek óta kering, és az ilyen hülyéket célozza, mint te. Akik sem számolni nem tudnak, a valószínűségszámítást sem ismerik - de még a kaszinók működésével sincsenek tisztában (ugyanis ott van maximális tét, ennek a módszernek meg pont az a lényege, hogy ha veszítesz, folyton növeled a tétet).


A valószínűség szerint pedig simán kijöhet sorban 10 piros, vagy 20, de akár 30 is. Egyre kisebb az esélye persze - de nem lehetetlen. Számold ki, mennyit veszítenél 40 piroson, ha végigjátszanád!


Ja: és kijöhet sorban 40 piros-fekete-piros-fekete is. Minden kombináció kijöhet, csak minél ritkább, annál kisebb a valószínűsége. De a kaszinósok tudnak számolni, és úgy számolták ki a nyereményeket, hogy hosszú távon garantáltan veszítesz, bármiféle stratégiával.

2011. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

...amit írtam, az természetesen arra vonatkozik, ha nem csalnak a játékban. Akkor legalább véletlenül nyerhetsz, ha rövid ideig játszol (ha sokáig, akkor is nyerhetsz, de akkor a betett tét összesen valószínűleg magasabb lesz).


Ha csalnak, akkor még véletlenül sincs esélyed nyerni.


A mechanikus rulett az tényleg igazi véletlen - az összes elektronikus rulett az nem véletlen! Mindben van egy álvéletlenszám generátor, ami elég jól közelíti a véletlent - de mégis előre lehet tudni, hogy mi fog kijönni.

2011. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
30%

Ezzel a módszerrel nagyon ügyesen kell bánni. Én is ezzel kezdtem,de persze vesztettem egy bizonyos idő után. Nyílvánvaló, ahogyan fentebb írták, ahogy emeled a téteket van egy max limit, ha azt eléred a duplázással, akkora veszteséged lesz hogy csak no. Márpedig ebben a játékban az a szörnyű, hogy előbb vagy utóbb ,igen is eléred. Érdemesebb másik stratégiával próbálkozni. Rengeteg weboldal van a neten ,ami ezzel foglalkozik, illetve programokat is lehet vásárolni,ami segít a játékban. Még így is lehet vesztes széria,de az a játék első pár köréből már látható, hogy érdemes tovább játszani vagy hagyjuk abba a játékot arra a napra. Ajánlatom az, hogy legalább 3-5 kaszinóban legyél regisztrálva és ha egy helyen vesztes az elején 10-20%-ot menj át egy másikba és ott próbálkozz. Én is így teszek, ezt tanultam. Vannak nyerő stratégiák, viszont van olyan nap amikor azzal a bizonyos nyerő stratégiával én is vesztek,de nem engedem elúszni a pénzem. Minden nap meghatározom mennyit akarok nyerni és meddig megyek el ha vesztes körrel indulok. Fontos az is, hogy mindig új és új stratégiával dolgozz. Hosszútávon egy nap ugyanaz a stratégia nem hoz nyereséget. Ha eléred azt a bizonyos nyereményt,amit kitűztél aznapra , abba kell hagyni a játékot, mert utána jön a veszteség. A betett tőke is legyen legalább100-200 eu,de ez a minimum.

A piros-fekete stratégiát inkább hanyagold.

2012. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó stratégia sem jó. Hosszú távon ezzel is veszíteni fogsz.


Itt jön az, hogy ezzel már hosszú ideig szórakozhatsz a pénzedért.

De ha te ebből pénzt akarsz kivenni, akkor felejtsd el.

2012. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!