Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » RANDIVONAL. HUról hogyan...

RANDIVONAL. HUról hogyan tudom TÖRÖLNI magam?

Figyelt kérdés

2011. dec. 18. 18:41
 1/5 anonim válasza:
0%

Szervusz.

Én is regisztráltam, de megbántam. Leiratkozást nem tesz lehetővé. Az egész a pénzlenyúlásról szól. Naponta jöttek levelek, ahol három csajt ajánlottak naponta. Némelyik olyan volt mint a bányarém. Ha leküldenék a bányába, magától feljönne a szén. Azonkívül tele van a honlapjuk hazugságokkal. Pl. "Naponta xxx előfizető hagy el mert megtalálta az igazit" stb. Hogy a fenébe hagyná el, ha nem lehet. Azonkívül a reklámokat és a naponta jövő ajánlatokat sem lehet letiltani, hiába kattintsz rá. Irtam már e-mailt is, hogy töröljenek a regisztrációból. Nem is válaszoltak. Viszont Platina előfizetősöknek tudsz írni. Én azt csináltam, hogy ilyen platinásoknak irtam egy igen obszcén, trágár ajánlatot. Gondoltam valamelyik majdcsak megsértődik és bepanaszol a csati üzemeltetőjénél és akkor automatice kivágnak. Igy is történt. Bár ez nagysokára következett be. A nők nagyrészének talán kicsi az önbecsülése és nem sértődik meg ilyeneken? Vagy tetszik nekik? De végre akadt egy karakán, magára valamit is adó nő és bepanaszolt. Igy sikerült végre megszabadulnom tőlük.

2012. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Hülye ez a randivonal.

Ma 11:30-kor értesítettek, hogy kirúgtak a Randivonalról.

13:02-kor kaptam egyújabb ajánlatot három bányarémmel.

Mégsem szabadultam meg tőlük?

2012. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]


A 8.pont a vonatkozó.

2012. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
92%
profilodon keresztül van olyan hogy statisztikáid és alatta hogy törlés/ felfüggesztés. na ott tudod magad törölni
2012. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sandor15 válasza:

Hello ezek nem is létező nők.Csinálják a lapokat.Nem fizettem semmit csak vártam és büntiböl orosz levelező nőket csináltak.Hullára röhögtem magam mikor az eggyik nő írta hogy80000 ft kel még a repülöjegyre és jön hozzám annyira szerelmes lett belém.Goole ba

beírtam a nevét és kiderült sok pasit lehúzott már.Úgyhogy jobb mint a kabaré.Jó szórakozást mindenkinek.

2016. jan. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!