Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsit szar érzés.20 éves...

Kicsit szar érzés.20 éves vagyok és 10évesként kezelnek. Miért? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Jön a karácsony, és mivel apám tudja hogy szeretem a terráriumokat és a vadállatokat (hüllők,pókok stb) meglepett egy saját készítésű terráriummal. Sokat szenvedett vele, de valahogy én jobban örültem volna ha engem is beavat..együtt csináljuk stb...hálátlan lennék? vagy szerintetek is jogosak az érzelmeim? mondjuk így se nagyon csinálunk semmit együtt...apum is jobban szeret egyedül alkotni tevékenykedni..de azért jelen esetbe jól esett volna ha szól a terveiről...
2011. dec. 17. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem, hogy miért gondolod h 10 évesként kezelnek azért mert nem veled együtt csinálta a terráriumot. Amúgy szerintem nem azért nem szólt, mert nem akart veled lenni, hanem mert megakart lepni. Ha többet szeretnél vele lenni, miért nem mondod meg neki?
2011. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!