Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a miskolci...

Ismeri valaki a miskolci GREENBAU Építőipari és Szolgáltató Kft-t?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok, milyen munkát végeznek, szakmai hozzáértésük megvan-e, stb. Akiknél dolgoztak már ajánlanák-e, illetve meg voltak-e elégedve velük?
2011. dec. 14. 19:16
 1/8 anonim válasza:
Mocsok sz*mét banda. Ne köss velük üzletet szerintem. Átverték a szomszédot is.
2011. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod, mi történt!?
2011. dec. 26. 23:08
 3/8 anonim válasza:
Ne köss velük üzletet. Nem éri meg. Nem azt csinálják amit megígértek. aztán meg futhatsz a pénzed után,mert a jog őket védi. GEENBAU Kft miskolcról. tényleg nem szabad velük kezdeni.
2012. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Halvecz János válasza:

Én személy szerint műanyag ablakokat rendeltem tőlük és nekem nincs bajom vele azóta se. Sőt két redőnyt is ők szereltek fel nekünk.


Szóval én és a családom csak ajánlani tudjunk.

Debrecen

2012. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dr, Pápai András válasza:

Tisztelt Fórumozók!


Már kerestek meg hasonló felújítással, és kijelenthetem,hogy a Greenbau Kft. a szerződéseben foglaltakat megpróbálja mindig hiánytalanul teljesíteni. Nem tartom véletlennek azt tehát, hogy az itt a céget szapuló "Névtelen" és "Jogi fogalmakkal tisztában nem lévő" embereknek nincs más lehetősége. Említette egy szintén "Névtelen" valószínűleg mérhetetlenül intelligens ember, hogy jogilag beleköthetetlen! Ez így is van mivel a szerződésen amit a cég kitölt és nekem is ugyanezt adták azon minden le van írva!!!!!!! Tehát először a magyar társadalom értelmi szintjén kéne elgondolkozni, hogy bármit aláír azt se tudja mit, aztán meg fel van háborodva!


Másodjára ha valóban csalás lenne ahogy ezt egy szintén "Névtelen" ember állítja akkor a különböző szerveknél a feljelentést meg lehet tenni, és ha valóban csalás ténye áll fenn akkor az illetékes szervek intézkedni fognak. Bár mondom szó nincs ilyenről!


Összegezve tehát, nem egy Céget kell amiatt szidalmazni, mert nem olvassák el a szerződés feltételeit. Így tehát szó sincs semmiféle csalásról és más indokolatlan vádakról.


Amennyiben névtelenül és semmi bizonyítékkal illetve jogos követeléssel nem rendelkezik a "Névtelen" illető ( márpedig ha csak itt rágalmaz névtelenül) úgy Ő követ el jogsértést. Még pedig hitelrontást.

2012. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek meg lehet a saját véleménye. Pont ezért tettem fel a kérdést. Nem láttam munkájukat, és felmerült a lehetőségek listáján az ő nevük is. Ahogy írta is egy kedves válaszadó, teljes mértékben meg volt elégedve a munkájukkal. A válaszok szerint akadt olyan is, aki nem volt megelégedve velük. Ehhez úgy érzem joga van bizonyos keretek között, mert ő fizet nekik, ha pedig nem tetszik, amit lát, akkor annak hangot ad. Pont ezt szerettem volna elkerülni, hogy egy olyan céget kérek fel, akiknek nem láttam kész munkájukat, és az eredménye az legyen, hogy nem vagyok elégedett.

Szerencsére sikerült egy megbízható ismerőst találni, aki foglalkozik nyílászáróval és redőnnyel. Ezért a kérdés tárgytalanná vált.

Az összes választ köszönöm.

2012. febr. 20. 00:40
 7/8 Aczél Úr válasza:
Én ISMEREM! Ha valakit tényleg érdekel a valóság keressen fel! Történetem egy 4 oldalas word dokumentumban van összefoglalva. Ebben mindent leírok részletesen a szerződéskötéstől addig hogy már 3 hete várom hogy befejezzék az ígért munkát de még csak egy telefont sem eresztettek meg felém és nekem pedig furcsa mód nem veszik fel a telefont...
2012. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lekha válasza:
Sajnos igen, a munkájuk csapnivaló, áron felül dolgoznak és 2 hónapja nem tudom zárni az ablakokat. Utána néztem a net-en, az ő általuk javasolt szigetelés, kb. 600 Ft folyóméterenként, nálam ez kb. 15000 Ft, ezzel ellentétben fizettek velem már 45 000 Ft-ot és még követelnek 30-at. Azóta várom, hogy kijavítsák az el nem végzett munkát, a szomszédasszonyommal együtt. Az üzletkötés ewlőtt igértek fűt-fát!! Nem szabad velük üzletet kötni.
2013. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!