Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy mesterlövés...

Mi kell ahhoz hogy mesterlövész lehessek?

Figyelt kérdés

Milyen végzettség,fizikum stb.

Hozzáértők válaszát várom.


2011. dec. 10. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Mire gondolsz? Tele rakni egy lany puncijat.. messzirol? vagy...jol akrarsz loni ahhoz jo szem kell de nagyon jo es egy fegyver amivel loni tudsz a celpontrol nem is beszelve...ja es esetleg egy fegyverviselesi engedely hogy legalis is legyen..mas nem jut eszembe..jo lovest kivanok..es kellemes husveti unnepeket a karacsonyi utan!
2011. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy a seregbe esetleg kommandósként.

Hogy juthatok el idáig?

2011. dec. 16. 15:56
 3/4 anonim válasza:
Hat lehet gyalog is vagy jarmuvel..de jo szem kell az biztos es fegyver is de azt adnak seregben...
2011. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De mi kell hozzá érettségi vagy egyetem?

2 km-ert kell lefutni vagy 50-et?

milyen állóképesség kell?stb

A pszichológiai azt tudom hogy kemény de az nekem nem ügy.

Kitartó is vagyok és meg tudok tenni nagy távokat csak kíváncsi vagyok hogy pontosan mik az elvárások

Azt egyből gondoltam hogy jó szem kell hozzá.

2011. dec. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!