Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a fő bűnös?

Miért én vagyok a fő bűnös?

Figyelt kérdés
Anno összejöttem egy sráccal aki az osztálytársam haverja volt. Minden tökéletes volt 2-szer nála is aludtam de nem történt semmi. Aztán ő is nálunk aludt és szerettük volna ha több történik (legalábbis én) de amikor szex közeli állapotba kerültünk a srácnak lelankadt (a srác még szűz) ez kicsit rontott az önbecsülésemen is. Utána nagyon sokat veszekedtünk a sráccal tök alapdolgokon. a végén szakítottam vele és később lefeküdtem egy másik sráccal amit megtudott és a haverja aki az osztálytársam az elkezdett alpári szavakkal illetni a többiekkel együtt. Nem értem az egészet. a kapcsolatnak már vége én meg a magam ura vagyok. Mért fáj nekik ami nekem jó?
2011. dec. 8. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert úgy éli meg, hogy ha neki épp nem jöttek össze a dolgok, te már léptél is a kapcsolatból és már faszára ültél rögtön. És ez neki rosszul esik.

Szerintem is egy ribi vagy, de az én véleményem ne érdekeljen.

2011. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!